Oldal frissítése

Infinix Zero 30 5G (TESZT): mesterséges intelligencia extravagáns köntösben

Infinix Zero 30, teszt

Infinix Zero 30 5G (TESZT):
mesterséges intelligencia extravagáns köntösben

Teszt

Aktualizálva • Szerző: Ondřej Chabr

Az Infinix márka nem nagyon ismert a mi piacunkon. Nem is szerepel túl sok telefon a portfóliójában. Mégis nagy kár lenne nem a mobiltelefonjaira koncentrálni. Ezek egyike az igencsak ígéretesnek tűnő Infinix Zero 30 5G. A napokban teszteltük, az alábbi sorokban pedig mindenről beszámolunk.

Infinix Zero 30 5G (TESZT) – TARTALOM

  1. Az Infinix Zero 30 stílusos és elegáns részletekkel kápráztat el
  2. Az ívelt kijelző bizonyos szempontból az iPhone-ból merít ihletet
  3. Az Infinix Zero 30 bőséges memóriára és mesterséges intelligenciára támaszkodik
  4. Számos kamera mód egészíti ki a minőségi szelfivideózást
  5. A konkurenciával szemben a dizájn és a nagyszerű ár/teljesítmény arány az előnye
  6. Az Infinix Zero 30 okostelefon szinte bele sem fér a kategóriájába, annál jóval többet tud
  7. Amit az Infinix Zero 30 5G-ről korábban írtunk

Az Infinix Zero 30 stílusos és elegáns részletekkel kápráztat el

Az Infinix Zero 30 5G kétségtelenül nagyon elegáns. Régen láttam mér ilyen érdekes dizájnelemeket egy telefonon. Tényleg van mit nézni rajta. Annak ellenére, hogy az Infinix egy elég magas telefon, a vékony, kevesebb mint 8 mm-es profilja nagyon lenyűgöző.

Az, hogy az előlap és a hátlap a szélek felé lekerekített, szintén jelentős hatással van a fogásra. Így az ujjaid elsősorban a keskeny, fényes oldalakat érintik. A bal oldalon nincs ujjfogó elem.

Infinix Zero 30, teszt, előlap Infinix Zero 30, teszt, hátlap Infinix Zero 30, teszt, felső él
Az Infinix Zero 30 5G vékony teste több említésre méltó részletet is rejt. A mellékelt tok nagyon jól illeszkedik.

A jobb oldalon található a hosszúkás hangerőszabályzó és a bekapcsológomb, de egy kis időbe telik, amíg az ember ráérez, mivel nem emelkednek ki annyira feltűnően, hogy azonnal intuitív módon tudná használni őket mindenki. Az előlapon a kijelző az oldalakra hajlik, ami nekem személy szerint tetszik. A tulajdonságairól később bővebben.

Míg az Infinix Zero 30 5G oldalsó kerete lekerekített és fényes, az alsó része már kevésbé. A felső részt teljesen levágta a gyártó, és az így keletkezett mélyedésben egy matt, a hátlappal megegyező színű panel ül.

Infinix Zero 30, teszt, fotómodul Infinix Zero 30, teszt, csomag tartalma
Az Infinix Zero 30 5G csomagolása a korábbi időkre emlékeztet, sok minden van benne. Az átlátszó tok mellett egy USB-C fülhallgatót, egy kábelt és egy 68 W-os hálózati adaptert is kapsz.

Az általunk tesztelt arany változat matt tapintású réteggel rendelkezik, amelyen nem tapadnak meg az ujjlenyomatok. A Zero 30 5G felső részén továbbá egy enyhén kiemelkedő téglalap található, amelynek bal oldalán egy pár kamerakör található. Tőlük távolabb két további alulra igazított karika található. Az egyik a harmadik kamera, a másik a vaku. Ezt a két kisebb kört vizuálisan egy láthatóan eltérő színű csík köti össze. A telefon mozgatása a fényben jól látható színjátékot tár elénk.

Infinix Zero 30, teszt, alsó él
Az enyhén lekerekített alsó szélén egy USB-C port található a töltéshez, adatátvitelhez és fülhallgatóhoz, valamint a nanoSIM foglalat és a hangszóró.

Sajnos az Infinix Zero 30 5G nem rendelkezik a lehető legnagyobb ellenállósággal, különösen a vízzel szemben. Az IP53-ra támaszkodik. Az előlapot és a hátlapot ugyanakkor Gorilla Glass védi, külön generációs specifikáció nélkül. A telefont továbbra is lila és zöld színben árulják, utóbbi színnél a hátlapi fotómodul aranyszínűre van színezve.

Az ívelt kijelző bizonyos szempontból az iPhone-ból merít ihletet

A telefon széleit a kijelző már említett oldalsó görbülete adja. Bár biztosan nem ez a legkeskenyebb telefon a piacon, a görbület lehetővé teszi, hogy a képátló valamivel 6,8 hüvelyk alá nőjön. Az Infinix Zero 30 5G sarkai lekerekítettek, így nem egy olyan maximálisan kihasznált területről van szó, mint mondjuk a Samsung Galaxy S23 Ultra esetében. Az előlapon egy Full HD+ AMOLED panel és egy szelfikamera található. Az alsó és felső keret érezhető ugyan, de még így is a kijelző uralja az előlap majdnem 93%-át.

Infinix Zero 30, teszt, kijelző Infinix Zero 30, teszt, szelfikamera
A kijelző lekerekítése jelentős, de nem kívánt érintések nem fordultak elő az én esetemben. A felső keret bal oldalán halványan látható a szelfi világítás.

Nem állítom, hogy az Infinix megpróbálta meglovagolni az új iPhone-okról ismert dinamikus sziget hullámát, de legalább az inspiráció valószínűleg megvolt. Ugyanis mielőtt feloldjuk a telefont a menüképernyőre, a szelfikamera körüli terület téglalap alakban feketére színeződik. Csak a feloldás után világít ki az összes pixel, és csak a kör alakú kamera van "útban".

i

A Realme GT5 Pro csúcsminőségű felszereltséget kap, így még a legjobbakkal is felveszi a versenyt

A kijelzőt nagyon gyors, 144 Hz-es frissítési frekvencia jellemzi. Gyárilag felragasztott fólia van a kijelzőn, és viszonylag könnyű rajta körömmel bemélyedéseket hagyni. Az Infinix képes a 10 bites színvisszaadásra, és TÜV tanúsítvánnyal is rendelkezik a gyors sötétítéshez. Egyedül a HDR hiányzik a specifikációjából. El kell ismernem, hogy a maximális fényerő bőven elegendő, de az érték nem haladja meg a 950 nittet. A kijelző alsó részén továbbra is megtalálható a gyors ujjlenyomat-olvasó.

Az Infinix Zero 30 bőséges memóriára és mesterséges intelligenciára támaszkodik

Alsó középkategóriás telefon mivoltához képest az Infinix Zero 30 5G kiváló hardverrel rendelkezik. Legalábbis, ha a processzort nézzük. A Mediatek Dimensity 8020-ról van szó, amely 6 nm-es gyártási eljárással készült, bár energiahatékonyság szempontjából nem hasonlítható össze a hasonló korú Snadragon 7+ Gen 2 modellel (6 nm vs. 4 nm).

Infinix Zero 30, Mediatek processzor
A Mediatek Dimensity 8020 processzor képes kezelni a rendszer zökkenőmentes működését, emellett támogatja az 5G hálózatokat is. A 12 GB RAM már csak a hab a tortán.

Mindenesetre az Infinix használat közben nem kapkodta a levegőt. A rendszer azonnal reagál a felhasználói kérésekre, és a programok a kiterjedt 12 GB RAM-nak köszönhetően a többfeladatos műveletből való váltás után is megtartják adataikat. Ez további 9 GB-tal növelhető, ha arra lenne szükség.

Egyrészt az XOS Android felépítményét viszonylag világos felhasználói felület jellemzi, de zavarónak találom az előre telepített alkalmazások nagy számát, amelyek közül néhány duplikálja a szabványos alkalmazásokat. Ilyen például a Palm Store és az XTheme. Természetesen ezek törölhetők vagy mappába áthelyezhetők, és egy másik képernyőre elrakhatók. Szerencsére nem foglalnak túl sok helyet a 256 GB-os tárhelyen.

Infinix Zero 30, systém XOS
Az operációs rendszer alapvetően Android 13, amelyet az Infinix márka az XOS nevű formára igazított. A tesztelt Infinix Zero 30 5G a 13.1.0-s verzióval futott.

A mesterséges intelligencia átszövi a rendszert. A kamerának van egy "AI CAM" feliratú fő üzemmódja, és a fotógaléria nevében is szerepel az AI. Érdekes funkció a háttérképek generálása angol nyelvű jelenetleírás és stílusválasztás alapján. Hasznosnak találtam az előre elkészített szövegekből való generálást, a háttérképek jól használhatóak voltak ebben az esetben. Naponta 5 háttérkép generálható. A rendszer tartalmaz egy hangasszisztenst és egy Folax fordítót is, amely lefordítja a képen lévő szöveget.

Infinix Zero 30, teszt, menü Infinix Zero 30, teszt, irányítóközpont Infinix Zero 30, teszt, tapéta generátor Infinix Zero 30, teszt, tapéta generátor - galéria Infinix Zero 30, teszt, Geekbench
Zero 30 5G alapmenü widgetekkel. A képernyő tetejéről lehúzott kezelőpanel. Háttérkép-generátor a beállításokban és háttérképek galériája előzmény-kereséssel. A Geekbench eredmények nem mutatnak eltérést az alsó középkategóriás telefonok átlagától.

Az Infinix Zero 30 5G akkumulátorának kapacitása 5000 mAh. Mostanában igazán sok telefonban láthatjuk ezt a kapacitást, mégis átlag felettinek tekinthető. Ennek köszönhetően természetesen a használat mértékétől függően másfél és 2 nap közötti akkumulátoros üzemidőt élvezhetünk. Maga a töltés a 68 W-os teljesítménynek köszönhetően az egyik leggyorsabbnak tekinthető. Az Infinix Zero 30 5G a mellékelt adapterrel kevesebb, mint egy óra alatt éri el a lemerült állapotról a teljes 100%-os állapotot.

Számos kamera mód egészíti ki a minőségi szelfivideózást

Az Infinix mobil főkamerája, legalábbis a felbontást tekintve, sokat tud nyújtani. A maximális 108 Mpx-ből elég képi információt tud kinyerni, hogy több képpontból 12 Mpx-t állítson össze. Ahogy a vázon lévő felirat is sugallja, az optikai képstabilizáció is rendelkezésre áll. Ezenkívül a Zero 30 13 Mpx-es nagylátószögű fotókat készít, továbbá egy 2 Mpx-es mélységélesség-érzékelő is része az összképnek. A telefon alapértelmezés szerint a jelenetet vezérlő AI segítségével fényképez.

Infinix Zero 30, teszt, nappali fotó Infinix Zero 30, teszt, széles látószögű fotó
A nappali fényben készült felvételek a jobbak közé tartoznak. A Zero 30 5G széles látószögű kamerájának látószöge nagy és a valóságnak megfelelő színeket produkál.

Ismét jelentkezik az Android okostelefonoknál nem ritkán tapasztalható malőr, hogy a jelenet rosszabbul néz ki az előnézetben, mint a végleges képen. A telefon minőségben nem tud megbotránkozni. Bőséges természetes fényben alig észrevehető a zaj, a színek szűrő alkalmazása nélkül is jól láthatóak, de nem túlságosan telítettek. Ugyanez igaz a nagylátószögű kamerára is. Makró mód nem áll rendelkezésre. További lehetőségek közé tartozik a "Portré" mód, a panoráma és a time-lapse.

i

Xiaomi Redmi Note 13 (BEMUTATÓ): a modelltrió a kamerákkal és egyéb funkciókkal próbál kitűnni

A 3x-os zoomot meglepően funkcionálisnak találom. A dedikált teleobjektív hiányzik, a telefon a nagy felbontásból merít. Egy ezzel az üzemmóddal készült fotó és egy ugyanarról a helyszínről a maximális 108 MP-vel készített képkivágás közvetlen összehasonlításában, legalábbis rossz időben, a zoomolt kép sokkal kellemesebb és kevésbé kontrasztos. Ha azonban a finomabb részletek jobb megörökítése a cél, érdemes lehet 108 Mpx-re váltani.

Infinix Zero 30, teszt, 3x zoomolt fotó Infinix Zero 30, teszt, 108 Mpx-es fotókivágás
A bal oldali kép háromszoros nagyítással készült, míg a jobb oldali kép ugyanennek a helyszínnek a kivágása egy 108 Mpx maximális felbontású fotóból. Az első tetszetősebb, a jobb oldali kontrasztosabb.

A következő üzemmód a Super Night, amely szükség esetén automatikusan aktiválódik. A kép javul, de nem annyira látható az ugrás a telefon kijelzőjén. A két másodperccel hosszabb expozíció azonban mindenképpen megéri, érezhetően kevesebb zaj lesz a képen, és összességében világosabbá teszi a fotót.

Infinix Zero 30, teszt, fotó az alkonyatban Infinix Zero 30, teszt, éjszakai üzemmód
A Super Night mód használatakor a jobb oldali képen láthatóan nagyobb az általános fényerő és kevesebb a zaj. Figyeld meg a jobb oldalon látható kék megvilágítást.

Amit az Infinix valóban sokat reklámoz a Zero 30 esetében, az a videókészítés. Különösen a vloggereket célozza meg, 4K felbontást és 60 fps-t kínál az elülső szelfikamerán. Ebben az árkategóriában nem nagyon tudunk hasonló minőséget találni. Érdekes az elülső és hátsó kameráról egyszerre történő felvételkészítési mód. Az Infinix gondolt a sötétben történő felvételkészítésre is. Az előlapon, a bal felső sarok közelében egy szinte észrevehetetlen csík található, amely a sötét jelenetek háttérvilágításaként szolgál.

A konkurenciával szemben a dizájn és a nagyszerű ár/teljesítmény arány az előnye

Számos más okostelefon van jelen az Infinix Zero 30 5G árkategóriájában, tehát a 150 ezer forint körüli szinten. Közülük a legjobbakat az 5 nagyszerű ár-érték arányú telefon című cikkünkben szedtük egy csokorba.

A Xiaomi POCO F5-je jól teljesít a szegmensben. A telefon lenyűgöző specifikációkkal rendelkezik. A kijelző mérete szinte megegyezik az Infinix Zero 30 5G kijelzőjével, bár nem lekerekített. A POCO azonban a fejlettebb Snapdragon 7+ Gen 2 chipre támaszkodik, amely a 4 nm-es eljárásnak köszönhetően energiatakarékosabb. Az Infinixnek nagyobb felbontású kamerája van, de nagyon hasonlónak értékelhetjük őket. A memóriaopciók, az akkumulátor és az töltési sebesség szinte megegyező.

Infinix Zero 30, teszt, konkurencia, POCO F5
A POCO nem ívelt, de a kijelzője abszolút domináns az előlapon. Előnye az új Snapdragon 7+ Gen 2 processzor. Forrás: mi.com

A valamivel drágább Vivo V29 5G nagyon hasonlóan néz ki. A finomabb panel itt is eléri a 6,78 hüvelyket, és az oldalain lekerekített. A kialakítást azonban teljes IP68-as vízállóság jellemzi. Teljesítmény szempontjából a Snapdragon 778G chip hasonló. Itt is akár 12 GB-os változatot is kaphatunk. Teleobjektívvel nem rendelkezik a Vivo, a főkamera "csak" 50 Mpx-es, viszont szupererős 50 Mpx-es szelfikamerával büszkélkedhet. Az akkumulátor kapacitása kisebb, de 80 W-tal tölthető.

Infinix Zero 30, konkurencia, Vivo V29 5G
A Vivo V29 5G a karcsúságával tűnik ki. Stílusos, mégis praktikus funkcióval érkezik egy stúdió gyűrűs lámpa formájában. Forrás: vivo.com
Paraméterek/Modell Infinix Zero 30 5G POCO F5 Vivo V29 5G
Kijelző 6,78" (20 : 9) 6,67" (20 : 9) 6,78" (20 : 9)
2 400 × 1 080 px, 388 ppi 2 400 × 1 080 px, 395 ppi 2 800 × 1 260 px, 453 ppi
AMOLED, 144 Hz AMOLED, 120 Hz AMOLED, 120 Hz
Hátlapi kamera fő: 108 Mpx, f/1,7, OIS, 4K video 60 fps
fő: 64 Mpx, f/1,8, OIS, 4K video 30 fps
fő: 50 Mpx, f/1,9, OIS, 4K video 30 fps
széleslátó: 13 Mpx, f/2,2, 120°
széleslátó: 8 Mpx, f/2,2, 120°
széleslátó: 8 Mpx, f/2,2
portré: 2 Mpx, f/2,4
makró: 2 Mpx, f/2,4
portré: 2 Mpx, f/2,4
Előlapi kamera 50 Mpx, f/2,5, 4K video 60 ;fps
16 Mpx, f/2,5, Full HD video 60 fps
50 Mpx, f/2,0, Full HD video 30 fps
Lapkakészlet Mediatek Dimensity 8020 (6 nm) Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 2, 8-magos Qualcomm Snapdragon 778G 5G, 8-magos
GPU Mali-G77 Adreno 725 Adreno 642L
RAM 8/12 GB 8/12 GB 8/12 GB
Belső tárhely 256 GB 256 GB 128/256/512 GB
Operációs rendszer Android 13 Android 13 Android 13
5G támogatás
Akkumulátor 5 000 mAh 5 000 mAh 4 600 mAh
gyorstöltés / vezeték nélküli: 68 W/- gyorstöltés / vezeték nélküli: 67 W/- gyorstöltés / vezeték nélküli: 80 W/-
USB-C
3,5 mm-es jack
Ellenállóság IP53 IP53 IP68
Hangzás sztereó, Dolby sztereó, Dolby sztereó, Dolby
Méret 164,5 × 75 × 7,9 mm 161,1 × 75 × 7,9 mm 164,2 × 74,4 × 7,5 mm
Súly 185 g 181 g 186 g

Az Infinix Zero 30 okostelefon szinte bele sem fér a kategóriájába, annál jóval többet tud

Infinix Zero 30 5G; teszt

Infinix Zero 30 5G

Mobiltelefonok

Még ha nagyon szigorú akarnék is lenni, a tesztidőszak alatt nem fedeztem fel semmit az Infinix Zero 30 5G-vel kapcsolatban, ami elriasztana. Jól jött volna a vezeték nélküli töltés hozzáadott előnye, de ez nem akkora probléma. Másrészt szeretném kiemelni az üde dizájnt, amely valóban ötletes és időtálló. Ha a Zero 30 5G lapos kijelzővel rendelkezne, már nem nézne ki olyan fényűzőnek. A kissé átlagon felüli operatív memória, a majdnem 2 napos akkumulátor-üzemidő és a csomagban megtalálható fülhallgató nagy előnye ennek az okostelefonnak.

Előnyök

  • Üde dizájn - olyan, mintha egy drágább telefon lenne
  • Zökkenőmentes rendszer és segítő AI
  • A kamerák nappal és éjszaka is nagyon jól fényképeznek
  • Gazdag csomagtartalom (fülhallgató, tok)

Hátrányok

  • Jó lenne, ha lenne benne vezeték nélküli töltés
  • Számos előtelepített alkalmazás
i Ezek a cikkek is érdekelhetnek:

Tán nem is gondoltuk volna, de az Infinix Zero 30 egy ideális telefonnak bizonyult, amely a 150 ezres árcédula mellett nem sok kívánnivalót hagy maga után. Ha valaki megunta a régi Android felépítményt, kipróbálhatja az újat, mesterséges intelligenciával kiegészítve. Egy szó, mint száz, az Infinix egy nagyon jó választás.

Amit az Infinix Zero 30 5G-ről korábban írtunk

Cikk

• Szerző: Karolína Vlčková

Egy meglehetősen érdekes új középkategóriás telefon, az Infinix Zero 30 5G érkezik a piacunkra. A vlogolásra és szelfizésre tervezett 50 Mpx-es előlapi kamerájával szeretné magához csalogatni a vásárlókat. Első ránézésre a dizájn is tetszetős, de például a nagy kapacitású operatív memória és a meghirdetett mesterséges intelligencia is mindenképpen pozitívumnak számít. Hogy mi mindent hoz még magával az újdonság?

Infinix Zero 30 5G

Infinix Zero 30 – TARTALOM

  1. Az Infinix Zero 30 a dizájnjával és az AMOLED kijelzőjével szeretne lenyűgözni
  2. 108 Mpx-es hátlapi kamera és 50 Mpx-es szelfikamera a vlogoláshoz
  3. Az Infinix Zero 30 okostelefon teljesítménye szabványon felüli
  4. Gyorstöltés és mesterséges intelligencia
  5. Infinix Zero 30 5G – paraméterek
  6. Infinix Zero 30 5G – ár és elérhetőség

Az Infinix Zero 30 a dizájnjával és az AMOLED kijelzőjével szeretne lenyűgözni

Az Infinix márka a mai fiatal generációt célozza meg, és ez az Infinix Zero 30 5G kialakításában is megmutatkozik. Az okostelefon elsősorban a kijelzőt körülvevő 2,8 mm vékony keret, az ívelt élek és a hátlapon található dizájnfotómodul miatt tűnik modernnek. Ez utóbbi egy nagy területből áll, mely három kamerának ad otthont, és szinte a telefon teljes szélességét elfoglalja.

Az Infinix Zero 30 5G matt zöld, arany és lila színben kapható. Összességében véve a Zero 30 kifinomult és modern dizájnnal rendelkezik.

Infinix Zero 30 5G
Szerencsére az Infinix Zero 30 5G színei nem rikítóak.

Maga a kijelző AMOLED technológiájú, és 144 Hz-es frissítési frekvenciára képes. Mindezt a 6,78 hüvelykes képátló keretein belül, a felbontás pedig a szokásos Full HD+ felbontáson marad. A kijelzőt modern Corning Gorilla Glass 5 üveg védi. A kijelző fényereje eléri a 950 nittet.

i

Szilárd specifikációk bagóért. Megérkeztek a pénztárca-nyitogató Infinix Note 30 telefonok

108 Mpx-es hátlapi kamera és 50 Mpx-es szelfikamera a vlogoláshoz

Az Infinix Zero 30 5G esetében a gyártó három hátlapi kamerát épített be a készülékbe. Egy 108 MP-es (f/1.7) nagylátószögű főkamerát, amely optikai képstabilizátorral is rendelkezik. Helyet kapott mellette még egy 12 Mpx-es ultraszéles látószögű kamera és egy 2 Mpx-es érzékelő a bokeh effektek létrehozásához.

Külön említést érdemel az 50 Mpx-es előlapi kamera, amely átlagon felüli felbontással rendelkezik a vlogoláshoz. A képe akár a 4K felbontást is eléri 60 FPS mellett.

Infinix Zero 30 5G
Az Infinix Zero 30 5G fotómodulja.

Az Infinix Zero 30 okostelefon teljesítménye szabványon felüli

Az Infinix Zero 30 felszereltsége a középkategóriának felel meg. Az alapot egy okta-core processzor és 12 GB RAM adja. Ez egy meglehetősen szép értéknek számít, hiszen ezen az árszinten az átlag inkább a 8 GB. Ráadásul az operatív memória szoftveresen 21 GB-ig bővíthető. Az okostelefon belső tárhelye 256 GB-os.

i

Xiaomi Redmi Note 13 (BEMUTATÓ): a modelltrió a kamerákkal és egyéb funkciókkal próbál kitűnni

Gyorstöltés és mesterséges intelligencia

Az 5000 mAh-s akkumulátor szintén plusz pontot kaphat az Infinix Zero 30 okostelefon felhasználóitól. Ekkora kapacitás minden bizonnyal elegendő egy szolid akkumulátor-üzemidőhöz. Miután lemerül az akkumulátor, 68 W-os teljesítménnyel tölthető fel. Fél óra alatt képes 1%-ról 80%-ra feltölteni az okostelefon energiaszintjét.

Infinix Zero 30 5G
Így foglalja össze a gyártó az Infinix Zero 30 fő előnyeit.

Az Infinix is a mesterséges intelligenciára fogad, amely ebben az esetben több területen is segíteni szeretne. A neve Folax, és állítólag egy virtuális asszisztensről van szó, amely internetkapcsolat nélkül is képes működni. Újabb változata a jól ismert ChatGPT szolgáltatáshoz kapcsolódik. A gyártó állítása szerint a Folax AI használható telefonálásra, zenelejátszásra, időbeosztásra és fényképek készítésére. Például képes saját háttérképet generálni.

i

A Poco C65 óriási kijelzővel, 50 Mpx-es kamerával és alacsony árral vonzza magára a tekinteteket

Infinix Zero 30 5G – paraméterek

Az alábbi táblázatban az Infinix Zero 30 5G összes lényeges paraméterét megtalálod.

Paraméterek/Modell Infinix Zero 30 5G
Kijelző 6.78" (20 : 9)
1080 x 2400 px, 388 ppi
AMOLED, 144Hz
Hátlapi kamera fő: 108 Mpx, (f/1,7), 4K video 60 fps, Full HD 60 fps
széleslátó: 13 Mpx, f/2,2, 120°, Full HD video 30 fps
mélységélesség: 2 Mpx, f/2.4
Előlapi kamera 50 Mpx, f/2,5, Full HD video 30 fps
Lapkakészlet MediaTek Dimensity 8020, 8magos
GPU ARM Mali-G77 MC9
RAM 12 GB
Belső tárhely 256GB
Operációs rendszer Android 13
5G támogatás
Akkumulátor 5 000 mAh
gyorstöltés / vezeték nélküli töltés: 68 W / -
USB-C
3,5 mm-es jack
Ellenállóság IP53
Hangzás sztereó, Dolby
Méret 164,5 × 75 × 7,9 mm
Súly 185 g

Infinix Zero 30 5G – ár és elérhetőség

Az Infinix Zero 30 okostelefont olyan felhasználók számára ajánljuk, akik a jó ár/teljesítmény arányt részesítik előnyben. Az ára a megjelenésekor, 2023 novemberében 149 990 Ft. Akár már meg is rendelheted.

i Ezek a cikkek is érdekelhetnek:

Az Infinix Zero 30 a középkategóriába illeszkedik, megfizethető árcédulával. Az Infinix elsősorban a fiatalabb generációt próbálja megszólítani. A helyenként kiváló teljesítményű okostelefon például a szelfikamerájával tűnik ki a tömegből.

       

Az Ön adatainak védelme fontos számunkra

Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.

További információ
Értem Részletes beállítások Elutasít mindent
P-DC1-WEB10