Cleaning Products CLIN
Cleaning Products CLIN – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.hu.
Continue
All from 7
CLIN anti-fog window cleaner Antifog 500 ml
990 Ft
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner for streak-free shine, anti-fog, spraying - 1,980 Ft/1 l
CLIN Peony 500ml
980 Ft
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner - 1,960 Ft/1 l
CLIN wet cleaning wipes 20 pcs
1,200 Ft
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 60 Ft/1 pc(s)
Clin Citrus, window and glass cleaner, spray, 500 ml
990 Ft
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner offers perfect cleaning performance and provides a streak-free shine on windows and other glass surfaces with a refreshing lemon scent - 1,980 Ft/1 l
Clin Multi Shine, window and glass cleaner, spray, 500 ml
990 Ft
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner - versatile for different surfaces - 1,980 Ft/1 l
Clin Window Cleaner Crystal
Discounted -10 %
890 Ft
990 Ft
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner - for window glass, with sprayer, brilliant gloss without smudging - 1,780 Ft/1 l
CLIN Lemon 4L
4,120 Ft
Currently Unavailable
Window Cleaner - 1,030 Ft/1 l
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Čisticí prostředky
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Čistiace prostriedky