CLIN
We can deliver CLIN products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 7
CLIN anti-fog window cleaner Antifog 500 ml
990 Ft
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner for streak-free shine, anti-fog, spraying - 1,980 Ft/1 l
CLIN Peony 500ml
980 Ft
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner - 1,960 Ft/1 l
CLIN wet cleaning wipes 20 pcs
1,200 Ft
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 60 Ft/1 pc(s)
Clin Citrus, window and glass cleaner, spray, 500 ml
990 Ft
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner offers perfect cleaning performance and provides a streak-free shine on windows and other glass surfaces with a refreshing lemon scent - 1,980 Ft/1 l
Clin Window Cleaner Crystal
990 Ft
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner - for window glass, with sprayer, brilliant gloss without smudging - 1,980 Ft/1 l
Clin Multi Shine, window and glass cleaner, spray, 500 ml
990 Ft
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner - versatile for different surfaces - 1,980 Ft/1 l
CLIN Lemon 4L
4,120 Ft
Currently Unavailable
Window Cleaner - 1,030 Ft/1 l