Cheap toothpastes Sorted by Dental Problems
On this page you will find toothpastes Sorted by Dental Problems at the lowest prices, more so all toothpastes Sorted by Dental Problems ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Oral-B Advanced Enamel Strengthening Clean Mint 75 ml marked at 590 Ft incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 241
Sponsored
Oral-B Advanced Enamel Strengthening Clean Mint 75 ml
1,590 Ft
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, herbal flavour
Sponsored
Oral-B Professional Gum Protection Cool Mint 75 ml
1,590 Ft
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, herbal flavour
Karsten Peppa Pig
590 Ft
11,800 Ft/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, fruit flavour, volume 50 ml - 11,800 Ft/1 l
COLGATE Triple Action Original Mint 75 ml
Great price
from
500 Ft
7,870 Ft/l
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - from 7,870 Ft/1 l
COLGATE Whitening 75 ml
from
590 Ft
9,200 Ft/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - from 9,200 Ft/1 l
SIGNAL Family Care Herbal Fresh 75 ml
690 Ft
9,200 Ft/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, volume 75 ml - 9,200 Ft/1 l
COLGATE Advanced White Purple 75 ml
790 Ft
10,530 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, volume 75 ml - 10,530 Ft/1 l
COLGATE Advanced White Baking Soda & Vulcanic Ash 75 ml
790 Ft
10,530 Ft/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 10,530 Ft/1 l
BIOREPAIR Kids Strawberry 50ml
New arrival
900 Ft
18,000 Ft/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, children's, cavity protection, enamel protection, vegan, with hydroxyapatite, mentol flavour, volume 50 ml - 18,000 Ft/1 l
VADEMECUM Extra Fresh, 75ml
from
890 Ft
13,200 Ft/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - from 13,200 Ft/1 l
BIOREPAIR Junior Mint 75ml
New arrival
1,020 Ft
13,600 Ft/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, children's, cavity protection, enamel protection, vegan, mentol flavour, volume 75 ml - 13,600 Ft/1 l
COLGATE Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime 75 ml
Discounted -21 %
1,090 Ft
1,390 Ft
14,530 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, fruit flavour, volume 75 ml - 14,530 Ft/1 l
Oral-B 3D White Advanced Luxe Perfection 75 ml Eucalyptus and Mint
1,190 Ft
15,870 Ft/l
Currently Unavailable
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 15,870 Ft/1 l
SENSODYNE Kids for children 0-6 years 50 ml
1,190 Ft
23,800 Ft/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, enamel protection, fruit flavour, volume 50 ml - 23,800 Ft/1 l
VADEMECUM Natural White, 75ml
from
1,100 Ft
16,270 Ft/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - from 16,270 Ft/1 l
SENSODYNE Junior for Children 6–12 Years 75ml
New arrival
1,240 Ft
16,530 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 16,530 Ft/1 l
BIOREPAIR Gum Protection Peribioma 75ml
New arrival
1,260 Ft
16,800 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, enamel protection, vegan, with hydroxyapatite, mentol flavour, volume 75 ml - 16,800 Ft/1 l
VADEMECUM Complete Vitamin Complex 75ml
from
1,160 Ft
17,200 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - from 17,200 Ft/1 l
Oral-B Pro-Expert Deep Clean 75 ml
1,290 Ft
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, herbal flavour
Oral-B Pro-Expert Gentle Whitening 75 ml
1,290 Ft
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, herbal flavour
Oral-B Pro-Expert Professional Protection 75 ml
1,290 Ft
Currently Unavailable
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, herbal flavour
Oral-B Pro Kids Lion King 60 ml
1,290 Ft
Currently Unavailable
Toothpaste - children's, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour
COLGATE Max Fresh Fruit Fusion Watermelon 75 ml
1,290 Ft
17,200 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, fruit flavour, volume 75 ml - 17,200 Ft/1 l
ORAL-B Pro Junior toothpaste 75 ml
1,290 Ft
17,200 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 17,200 Ft/1 l
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Zubní pasty podle problému
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zubné pasty podľa problému