Cheap fruit-based Baby Food
On this page you will find fruit-based Baby Food at the lowest prices, more so all fruit-based Baby Food ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is UNIVER Bio shilva-alma 163 g marked at 490 Ft incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 66
UNIVER Bio shilva-alma 163 g
490 Ft
3,010 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 1 pc(s) in the package - 3,010 Ft/1 kg
UNIVER Organic banana-mango 163 g
490 Ft
3,010 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 1 pc(s) in the package - 3,010 Ft/1 kg
UNIVER Bio paradicsom-burgonya 163 g
490 Ft
3,010 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit and vegetable, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 1 pc(s) in the package - 3,010 Ft/1 kg
UNIVER Bio sütőtök-banana-alma bébiital 200 ml
490 Ft
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, no added sugar, 1 pc(s) in the package
UNIVER Bio őszibarack-alma bébiital 200 ml
490 Ft
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, no added sugar, 1 pc(s) in the package
UNIVER Bio sárgarépa-alma bébiital 200 ml
490 Ft
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, no added sugar, 1 pc(s) in the package
UNIVER Bio őszibarack-alma-banana 163 g
490 Ft
3,010 Ft/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 1 pc(s) in the package - 3,010 Ft/1 kg
UNIVER Organic alma-körte-banana 163 g
490 Ft
3,010 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 1 pc(s) in the package - 3,010 Ft/1 kg
UNIVER Bio sütőtök-körte-alma 163 g
490 Ft
3,010 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit and vegetable, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 1 pc(s) in the package - 3,010 Ft/1 kg
UNIVER Bio sütőtök-alma 163 g
490 Ft
3,010 Ft/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit and vegetable, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 1 pc(s) in the package - 3,010 Ft/1 kg
UNIVER Bio alma-sütőtök-sárgabarack 163 g
490 Ft
3,010 Ft/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit and vegetable, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 1 pc(s) in the package - 3,010 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Őszibarack 190 g
500 Ft
2,630 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months - 2,630 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Alma-sárgabarack babakeksszel 190 g
530 Ft
2,790 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 6 months - 2,790 Ft/1 kg
UNIVER Bio alma-burgonya 163 g
550 Ft
3,370 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit and vegetable, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 1 pc(s) in the package - 3,370 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Szilva 190 g
580 Ft
3,050 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months - 3,050 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Alma-bananapüré 190 g
580 Ft
3,050 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months - 3,050 Ft/1 kg
UNIVER Bio alma-banana édesburgonya zabpehellyel 163 g
590 Ft
3,620 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit and vegetable, for babies from 8 months, no added sugar, 1 pc(s) in the package - 3,620 Ft/1 kg
UNIVER Bio szilva-banana zabpehellyel 163 g
590 Ft
3,620 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 8 months, no added sugar, 1 pc(s) in the package - 3,620 Ft/1 kg
UNIVER Bio alma-őszibarack 163 g
590 Ft
3,620 Ft/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 1 pc(s) in the package - 3,620 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Sütőtök-alma 190 g
600 Ft
3,160 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months - 3,160 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Alma-őszibarack rizzsel 190 g
620 Ft
3,260 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months - 3,260 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Vilmoskörte 190 g
630 Ft
3,320 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months - 3,320 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Alma-őszibarack 190 g
630 Ft
3,320 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months - 3,320 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Maracujás körte őszibarackkal 190 g
630 Ft
3,320 Ft/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 5 months - 3,320 Ft/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Přesnídávky
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Ovocné príkrmy