Cheap fruit-based Baby Food
On this page you will find fruit-based Baby Food at the lowest prices, more so all fruit-based Baby Food ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is UNIVER Bio shilva-alma 163 g marked at 490 Ft incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 66
UNIVER Bio körte zabpehellyel 163 g
650 Ft
3,990 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 8 months, no added sugar, 1 pc(s) in the package - 3,990 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Gyümölcsök müzlivel 190 g
650 Ft
3,420 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 6 months - 3,420 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Őszibarack-maracuja joghurttal 190 g
650 Ft
3,420 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 7 months - 3,420 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Alma-eper joghurttal 190 g
650 Ft
3,420 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 7 months - 3,420 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Alma-banana túrókrémmel 190 g
650 Ft
3,420 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 7 months - 3,420 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Alma-sárgarépa zabbal 190 g
650 Ft
3,420 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 6 months - 3,420 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Banana-alma kétszersülttel 190 g
650 Ft
3,420 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months - 3,420 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Alma-banánpüré csirkehússal 190 g
680 Ft
3,580 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit and meat, for babies from 5 months - 3,580 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Almaszósz csirkehússal 190 g
680 Ft
3,580 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit and meat, for babies from 5 months - 3,580 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Sütőtök almával és csirkehússal 190 g
680 Ft
3,580 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit and meat, for babies from 5 months - 3,580 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Őszibarack pulykahússal 190 g
680 Ft
3,580 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit and meat, for babies from 5 months - 3,580 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Alma-gesztenyepüré csirkehússal 190 g
700 Ft
3,680 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit and meat, for babies from 5 months - 3,680 Ft/1 kg
HOLLE Organic Pear 125 g
750 Ft
6,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 6,000 Ft/1 kg
HOLLE Organic apple puree 125 g
750 Ft
6,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 6,000 Ft/1 kg
HOLLE Organic Apple and pear 190 g
750 Ft
3,950 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 3,950 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Alma-őszibarack csirkehússal 220 g
Great price
750 Ft
3,410 Ft/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit and meat, for babies from 8 months - 3,410 Ft/1 kg
SALVEST Ponn Organic Pear 100% (100 g)
790 Ft
7,900 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, bio Quality, v balení 1 pc(s)
HIPP Joghurt mangóval és banánnal 160 ml
790 Ft
4,940 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 7 months - 4,940 Ft/1 kg
HIPP Körte-alma tönkölybúzával 190 g
790 Ft
4,160 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months - 4,160 Ft/1 kg
HIPP Alma-banana-small müzlis joghurttal 190 g
790 Ft
4,160 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 8 months - 4,160 Ft/1 kg
HIPP Gyümölcsök joghurttal 160 ml
790 Ft
4,940 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 7 months - 4,940 Ft/1 kg
HIPP Alma-eper müzlis joghurtban 160 ml
790 Ft
4,940 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 7 months - 4,940 Ft/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Přesnídávky
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Ovocné príkrmy