Healthy Chips Mixit
Healthy Chips Mixit – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.hu.
Continue
All from 4
Mixit Crunchy corn - Salty in the pocket 40 g
890 Ft
22,250 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 550 kcal per 100 g, weight 40 g - 89 Ft/pcs - from 22,250 Ft/1 kg
Mixit Crunchy corn - Tomatoes & basil for pocket 40 g
890 Ft
22,250 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 550 kcal per 100 g, weight 40 g - 89 Ft/pcs - from 22,250 Ft/1 kg
Mixit Crunchy corn - Cheddar for pocket 40 g
890 Ft
22,250 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 540 kcal per 100 g, weight 40 g - 89 Ft/pcs - from 22,250 Ft/1 kg
Mixit Crunchy corn - Peri Peri & Cayenne pepper for pocket 40 g
890 Ft
22,250 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 550 kcal per 100 g, weight 40 g - 89 Ft/pcs - from 22,250 Ft/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Zdravé chipsy
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zdravé chipsy