Cheap healthy Treats Mixit
On this page you will find healthy Treats Mixit at the lowest prices, more so all healthy Treats Mixit ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Mixit Crunchy corn - Tomatoes & basil for pocket 40 g marked at 890 Ft incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 7
Mixit Crunchy corn - Tomatoes & basil for pocket 40 g
890 Ft
22,250 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 550 kcal per 100 g, weight 40 g - 89 Ft/pcs - from 22,250 Ft/1 kg
Mixit Crunchy corn - Salty in the pocket 40 g
890 Ft
22,250 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 550 kcal per 100 g, weight 40 g - 89 Ft/pcs - from 22,250 Ft/1 kg
Mixit Crunchy corn - Peri Peri & Cayenne pepper for pocket 40 g
890 Ft
22,250 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 550 kcal per 100 g, weight 40 g - 89 Ft/pcs - from 22,250 Ft/1 kg
Mixit Crunchy corn - Cheddar for pocket 40 g
890 Ft
22,250 Ft/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 540 kcal per 100 g, weight 40 g - 89 Ft/pcs - from 22,250 Ft/1 kg
Mixit Crunchy cheese for pocket - Irish cheddar 20 g
990 Ft
49,500 Ft/kg
Currently Unavailable
Crispy Cheese - 40 g protein per 100 g, weight 20 g, 595 kcal per 100 g - 99 Ft/pcs - from 49,500 Ft/1 kg
Mixit Crunchy pocket cheese - Irish cheddar & onion 20 g
1,090 Ft
54,500 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crispy Cheese - 38 g protein per 100 g, weight 20 g, 578 kcal per 100 g - 110 Ft/pcs - from 54,500 Ft/1 kg
Mixit Crunchy pocket cheese - Irish cheddar & chilli 20 g
1,090 Ft
54,500 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crispy Cheese - 39 g protein per 100 g, weight 20 g, 573 kcal per 100 g - 110 Ft/pcs - from 54,500 Ft/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Zdravé mlsání
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zdravé snacky