Baby Puffs
Baby Puffs – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.hu.
Continue
All from 18
Ella's Kitchen Organic carrot and parsnip crisps (20 g)
790 Ft
39,500 Ft/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 6 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and palm oil - 39,500 Ft/1 kg
SALVEST Ponn Organic Strawberry crisps (20 g)
790 Ft
39,500 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 7 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten, added sugar and palm oil - 39,500 Ft/1 kg
SALVEST Ponn Organic Strawberry crisps (9×20 g)
6,590 Ft
36,610 Ft/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 7 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten, added sugar, added salt and palm oil - 730 Ft/pcs - from 36,610 Ft/1 kg
HOLLE Organic rice crisps with lentils 25 g
650 Ft
26,000 Ft/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids without gluten - 26,000 Ft/1 kg
Good Gout Organic Mini Rice Cakes with Apples 3×40 g
4,090 Ft
34,080 Ft/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 10 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and added salt - 1,360 Ft/pcs - from 34,080 Ft/1 kg
SALVEST Ponn Organic Tomato Crisps (20 g)
740 Ft
37,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 7 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten, added sugar and palm oil - 37,000 Ft/1 kg
Ella's Kitchen Organic tomato and leek crisps (3×20 g)
2,650 Ft
44,170 Ft/kg
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 6 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten, added sugar and palm oil - 880 Ft/pcs - from 44,170 Ft/1 kg
Ella's Kitchen Organic carrot and parsnip crisps (3×20 g)
2,650 Ft
44,170 Ft/kg
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 6 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and palm oil - 880 Ft/pcs - from 44,170 Ft/1 kg
Good Gout Organic Mini Rice Cakes with Apples (40 g)
1,350 Ft
33,750 Ft/kg
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 10 months of age, without gluten and added sugar - 33,750 Ft/1 kg
Good Gout BIO Mini baguettes with tomatoes (70 g)
2,350 Ft
33,570 Ft/kg
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 10 months of age, without added sugar and added salt - 33,570 Ft/1 kg
Good Gout BIO Mini baguettes with rosemary and cheese (70 g)
2,350 Ft
33,570 Ft/kg
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 10 months of age, without added sugar and added salt - 33,570 Ft/1 kg
SALVEST Ponn Organic Tomato Crisps (9×20 g)
6,030 Ft
33,500 Ft/kg
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 7 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten, added sugar, added salt and palm oil - 670 Ft/pcs - from 33,500 Ft/1 kg
HIPP Bio Mini zabszívek vaníliás vajas keksz 40 g
Great price
750 Ft
18,750 Ft/kg
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 12 months of age, without added sugar - 18,750 Ft/1 kg
HIPP Bio Mini zabszívek epres-málnás 40 g
790 Ft
19,750 Ft/kg
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 12 months of age, without added sugar - 19,750 Ft/1 kg
HOLLE Organic chips with mango 25 g
990 Ft
39,600 Ft/kg
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 8 months of age, without gluten and added sugar - 39,600 Ft/1 kg
HIPP Almás rizskorong 30 g
790 Ft
26,330 Ft/kg
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 8 months of age, without gluten and added sugar - 26,330 Ft/1 kg
In the category Baby Puffs on Alza.hu, we currently have a total of 18 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Křupky pro děti
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Chrumky pre deti