MASIL
A népszerű MASIL márka termékeit már a megrendelést követő napon ki tudjuk szállítani. Rendeld házhoz a termékeket az Alza alkalmazásán keresztül vagy vedd igénybe sűrű AlzaBox hálózatunkat. Olvasd el, miért vásárolj az Alza.hu webáruházban.
Folytatás
Az összes ennyiből: 7
MASIL 10 Premium Repair Hair Mask 300 ml
9 500 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Hajmaszk - sérült és száraz hajra, hidratáló, tápláló, regeneráló, erősítő, ragyogásfokozó, puhító és simító hatás, 300 ml űrtartalom - 3 170 Ft/100 ml
MASIL 5 Probiotics Color Radiance Shampoo 300 ml
6 330 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Sampon - minden hajtípusra ajánlott, 300 ml-es kiszerelésben, vegán kozmetikum, koreai kozmetikum - 2 110 Ft/100 ml
MASIL 5 Probiotics Scalp Scaling Shampoo 300 ml
6 330 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Sampon - hagyományos sampon, minden hajtípusra ajánlott, 300 ml-es kiszerelésben - 2 110 Ft/100 ml
MASIL 5 Probiotics Apple Vinegar Shampoo 300 ml
6 330 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Sampon - minden hajtípusra ajánlott, 300 ml-es kiszerelésben, vegán kozmetikum - 2 110 Ft/100 ml
MASIL 9 Protein Perfume Silk Balm 180 ml
7 200 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Hajbalzsam - regeneráló hatás, minden hajtípusra, 180 ml-es kiszerelés - 4 000 Ft/100 ml