EBA 1624 C 0,8 × 5 mm

Alternatívák megjelenítése
Kiegészítők a termékhez

Nincs megfelelő alternatíva?

Válassz teljes kínálatunkból

EBA 1624 C 0,8 × 5 mm

Az EBA 1624 C 0,8 × 5 mm iratmegsemmisítő jól bírja az intenzív használatot

Az erőteljes EBA 1624 C 0,8 × 5 mm készülék keresztvágással aprít . Az EBA iratmegsemmisítő szabadalmaztatott SPS (Safety Protection System) biztonsági és védelmi funkciókkal van felszerelve, amelyek garantálják az összes dokumentum kényelmes és biztonságos megsemmisítését.

EBA 1624 C 0,8 × 5 mm iratmegsemmisítő

Első a biztonság

A készülék SPS (Safety Protection System) védelmi funkciókkal büszkélkedik, amelyek tartalmaznak egy elektronikusan vezérelt biztonsági csappantyút - ez megakadályozza a nem kívánt tárgyak bejutását a gépbe -, automatikus hátramenetet és leállítást a papír eltömődése esetén, automatikus kikapcsolást a hulladéktartály feltöltése után, az alapajtó zárásának elektronikus vezérlését és az EBA 1624 C 0,8 × 5 mm iratmegsemmisítő motorjának kétfokozatú védelmét.

EBA 1624 C 0,8 × 5 mm iratmegsemmisítő

Az EBA iratmegsemmisítő könnyen kezelhető és gazdaságosan működik

Az EBA 1624 C iratmegsemmisítő energiát takaríthat meg a „ZERO ENERGY” takarékos üzemmódnak köszönhetően, amely 30 perc inaktivitás után teljesen leállítja az áramfelhasználást. Az EBA iratmegsemmisítő könnyen kezelhető az EASY-SWITCH többfunkciós kapcsolónak hála, amely kiemelkedik áttekinthető menüjével és színes, terhelési szintjelzéssel ellátott jelzőfényével. Az EBA 1624 C automatikus start/stop funkcióval rendelkezik, amelyet egy optikai érzékelő vezérel.

EBA 1624 C 0,8 × 5 mm iratmegsemmisítő

Hatalmas tartály az aprított papír számára

Elmúltak azok az idők, amikor állandóan ki kellett szedni a felaprított papírt. Az EBA 1624 C 0,8 × 5 mm iratmegsemmisítő 35 literes hulladéktárolóval rendelkezik. Úgy tervezték, hogy ne kelljen szemeteszsákokat használnod, amely plusz gondot és kiadást jelentett.

EBA 1624 C 0,8 × 5 mm iratmegsemmisítő

Mivel nyűgöz le az EBA 1624 C 0,8 × 5 mm iratmegsemmisítő?

EBA aprítógépek

Az EBA 1624 C 0,8 × 5 mm kiváló minőségű edzett acélpengékkel rendelkezik.

EBA aprítógépek

Többfunkciós kapcsolóelem integrált optikai jelzéssel az EBA iratmegsemmisítő üzemállapotáról.

EBA aprítógépek

Elektronikusan vezérelt biztonsági szelep a bemeneti pontnál, amely megakadályozza a nem kívánt tárgyak bejutását.

EBA aprítógépek

Kiváló minőségű elektronikus alkatrészek a megbízható működés érdekében az aprítógép teljes használata során.

EBA aprítógépek

Az EBA 1624 C 0,8 × 5 mm stílusos faajtóval, tartós vasalatokkal és görgőkkel rendelkezik.

EBA aprítógépek

A kék angyal pecsét a világ legrégebbi ökológiai pecsétje, amelyet a különösen környezetbarát termékeknek ítélnek oda.

A legjobb termékekhez a legjobb anyagok szükségesek

EBA aprítógépek

A német EBA cég az iratmegsemmisítők gyártásában a vezetők közé tartozik. Aprítói kiváló minőséget és kézműves kivitelezést kínálnak. A készülékek csak bevált alapanyagokból készülnek – a pengék vágásához használható minőségi acéltól a legkisebb csavarig. Ezen túlmenően az EBA az adott modell gyártásának befejezése után akár tíz évig is biztosít pótalkatrészeket a gépeihez. Az EBA termékek szabványa a legmagasabb szintű biztonságot jelenti a felhasználó számára. Az iratmegsemmisítők termékválasztéka a kis irodai gépektől a nagy kapacitású aprítógépekig sokféle gépet tartalmaz.

Paraméterek

Méret & súly

Szélesség 39,5 cm
Magasság 63,5 cm
Mélység 29,1 cm
Tömeg 21 kg

Aljzat típusa

Aljzat kompatibilitás (ország) Csehország, Szlovákia, Magyarország, Németország, Oroszország, Ausztria, Horvátország, Franciaország, Lengyelország, Románia, Szlovénia

Típus

Típus Automata

Biztonság

NBÚ CZ tanúsítvány NSA tanúsítvány nélkül
NBÚ SK tanúsítvány NBÚ SK tanúsítvány nélküli
A cseh NBS szabvány titkosítási foka NNI 4 (szigorúan titkos)
Vágás típusa Keresztmetszet
Max. papír aprítási méret Max. 10 mm²-es részecskék

Tulajdonságok

Papír anyagsűrűsége a maximális aprításhoz 70 g/m2
Megsemmisíthető anyagok Papír
Tartály mérete 35 l

Felszereltség

Felszereltség Visszafelé járatás, Kikapcsolás túlmelegedés/túltelítettség esetén, Kivehető kosár, Automatikus indítás/megállítás
Kód:  EBA100a5
Információ a gyártóról

Krug & Priester GmbH & Co. KG; Simon-Schweitzer-Straße 34, 72336 Balingen, Germany; [email protected]; +4974332690

Mutass többet

Összefüggő kategóriák

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si EBA 1624 C 0,8 × 5 mm
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si EBA 1624 C 0,8 × 5 mm
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte EBA 1624 C 0,8 × 5 mm
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte EBA 1624 C 0,8 × 5 mm