Cheap ready Meal Pouches
On this page you will find ready Meal Pouches at the lowest prices, more so all ready Meal Pouches ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is SALVEST Ponn BIO Chicken with pasta (120 g) marked at 990 Ft incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 17
SALVEST Ponn BIO Chicken with pasta (120 g)
990 Ft
8,250 Ft/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 8 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, palm oil free, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn Organic pork tenderloin with vegetable puree (110 g)
990 Ft
9,000 Ft/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Beef with vegetable puree (100 g)
990 Ft
9,900 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Chicken with vegetable puree (110 g)
990 Ft
9,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Beef stew with potatoes 130 g
1,190 Ft
9,150 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 7 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Chicken with corn porridge 130 g
1,190 Ft
9,150 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 7 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen Organic chicken dumpling with rice 130 g
1,220 Ft
9,380 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 7 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn Organic Pumpkin, potato and mango puree 3×110 g
2,110 Ft
6,390 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, finished foods and vegetable, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
Good Gout Organic prawns with rice, zucchini and coconut milk 190 g
2,210 Ft
11,630 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Beef with vegetable puree 3×100 g
2,340 Ft
7,090 Ft/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
SALVEST Ponn Organic pork tenderloin with vegetable puree 3×110 g
2,370 Ft
7,180 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Chicken with vegetable puree 3×110 g
2,390 Ft
7,240 Ft/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Chicken with corn porridge 3× 130 g
3,420 Ft
8,770 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 7 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Beef stew with potatoes 3×130 g
Discounted -7 %
3,420 Ft
3,690 Ft
8,770 Ft/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 7 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
SALVEST Ponn Organic Pumpkin, potato and mango puree 6×110 g
4,250 Ft
6,440 Ft/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 6 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Chicken with vegetable puree 6×110 g
5,290 Ft
8,020 Ft/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 6 pc(s)
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Hotová jídla v kapsičce
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Hotové jedlá v kapsičke