Cheap fruit Pouches
On this page you will find fruit Pouches at the lowest prices, more so all fruit Pouches ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Ella's Kitchen Organic Peach Snack 70 g marked at 690 Ft incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 136
HOLLE Organic Fruit puree with apples, blueberries and plums 100 g
750 Ft
7,500 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
HOLLE Organic Fruit puree with pear, apple and blueberries with oats 100 g
750 Ft
7,500 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, no added sugar, lactose free, v balení 1 pc(s)
HOLLE Organic Banana, apple, mango and apricot 100 g
750 Ft
7,500 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Banana with blueberries and cereal flakes (110 g)
770 Ft
7,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Fruit smoothie with pineapple (110 g)
770 Ft
7,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn Organic Pear 100% (100 g)
790 Ft
7,900 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, bio Quality, v balení 1 pc(s)
Beggs Organic Butternut Squash and Apples 120 g
790 Ft
6,580 Ft/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, v balení 1 pc(s)
Beggs Organic Carrots and Apples 120 g
790 Ft
6,580 Ft/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, v balení 1 pc(s)
Beggs Organic Sweet potatoes and apples 120 g
790 Ft
6,580 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, v balení 1 pc(s)
Beggs Organic Kiwi and banana 120 g
790 Ft
6,580 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn Organic Pumpkin, potato and mango puree (110 g)
790 Ft
7,180 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Fruit smoothie with yoghurt and biscuits (110 g)
790 Ft
7,180 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Fruit puree with raspberries (110 g)
790 Ft
7,180 Ft/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Mango 100% (100 g)
790 Ft
7,900 Ft/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Plum 120 g
790 Ft
6,580 Ft/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, gluten-free, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Breakfast banana and yoghurt 100 g
790 Ft
7,900 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, no added salt, s cow's milk, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Apricot with apple (100 g)
790 Ft
7,900 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, v balení 1 pc(s)
Beggs BIO Children's rice with yoghurt, banana, mango and raspberries 120 g
800 Ft
6,670 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Pear Williams 120 g
870 Ft
7,250 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Breakfast mango and yoghurt 100 g
880 Ft
8,800 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, no added salt, s cow's milk, v balení 1 pc(s)
Mixit BIO capsule - Good night
890 Ft
7,420 Ft/kg
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, no added sugar, palm oil free, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Mango, pear and papaya 120 g
890 Ft
7,420 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen Organic strawberry and apple 120 g
890 Ft
7,420 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Ovocné kapsičky
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Ovocné kapsičky