Cheap fruit Pouches
On this page you will find fruit Pouches at the lowest prices, more so all fruit Pouches ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Ella's Kitchen Organic Peach Snack 70 g marked at 690 Ft incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 136
Ella's Kitchen Organic Sweet potatoes, pumpkin and apple 120 g
890 Ft
7,420 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen Organic Pear, peas and broccoli 120 g
890 Ft
7,420 Ft/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Apricot with banana 120 g
890 Ft
7,420 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, does not contain soy, no added sugar, no added salt, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Strawberry Breakfast 70 g
960 Ft
13,710 Ft/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Mango Breakfast 70 g
970 Ft
13,860 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Pear Breakfast 70 g
970 Ft
13,860 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Pumpkin, carrot, apple and plum 120 g
970 Ft
8,080 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Apple Breakfast 70 g
980 Ft
14,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months
Mixit Organic fruit pocket - 100% Mango 100 g
990 Ft
9,900 Ft/kg
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, no added sugar, palm oil free, lactose free, v balení 1 pc(s)
Mixit BIO fruit pocket - 100% Pear 100 g
990 Ft
9,900 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, no added sugar, palm oil free, lactose free, v balení 1 pc(s)
HOLLE Organic fruit puree with pear, peach, raspberry and spelt 100 g
990 Ft
9,900 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 8 months, no added sugar, lactose free, v balení 1 pc(s)
Good Gout BIO Vanilla dessert with pear 90 g
990 Ft
11,000 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, v balení 1 pc(s)
Good Gout BIO Oat dessert with strawberry and banana 90 g
990 Ft
11,000 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen Organic Banana with peach 120 g
1,010 Ft
8,420 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Pear Williams with beetroot 120 g
1,090 Ft
9,080 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Carrots with raspberries 120 g
1,090 Ft
9,080 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Children's rice, pear and apple 120 g
1,090 Ft
9,080 Ft/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Children's rice, banana and apricot 120 g
1,090 Ft
9,080 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Beggs Organic Smoothie with fruit, yoghurt and oatmeal 120 g
1,190 Ft
9,920 Ft/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Blueberry Breakfast 70 g
1,190 Ft
17,000 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen Organic Plum Snack 3×70 g
1,990 Ft
9,480 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
Ella's Kitchen Organic Mango Snack 3×70 g
2,020 Ft
9,620 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
Ella's Kitchen Organic Pear Snack 3×70 g
2,020 Ft
9,620 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Banana with blueberry and cereal flakes 3×110 g
2,110 Ft
6,390 Ft/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, does not contain soy, no added sugar, no added salt, v balení 3 pc(s)
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Ovocné kapsičky
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Ovocné kapsičky