Cheap baby Food Holle
On this page you will find baby Food Holle at the lowest prices, more so all baby Food Holle ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is HOLLE Organic Fruit puree with pear, apple and spinach 100 g marked at 750 Ft incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 42
HOLLE Organic Vegetable Mix 190 g
750 Ft
3,950 Ft/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - vegetable, for babies from 6 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 3,950 Ft/1 kg
HOLLE Organic Carrots with potatoes 190 g
750 Ft
3,950 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 3,950 Ft/1 kg
HOLLE Organic Apple and Plum 190 g
850 Ft
4,470 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, gluten-free, no added sugar, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,470 Ft/1 kg
HOLLE Organic Peach and apple 190 g
850 Ft
4,470 Ft/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,470 Ft/1 kg
HOLLE Organic Apple with banana and apricots 190 g
850 Ft
4,470 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,470 Ft/1 kg
HOLLE Organic Apple and blueberries 190 g
850 Ft
4,470 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,470 Ft/1 kg
HOLLE Organic Spaghetti Bolognese 220 g
890 Ft
4,050 Ft/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat and pasta, for babies from 8 months, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,050 Ft/1 kg
HOLLE Bio Cereal muesli with fruit 220 g
890 Ft
4,050 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 8 months, no added sugar, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,050 Ft/1 kg
HOLLE Organic Vegetable Risotto 220 g
890 Ft
4,050 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 8 months, no added salt, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,050 Ft/1 kg
HOLLE Organic Carrots with potatoes and beef 190 g
890 Ft
4,680 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable and meat, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,680 Ft/1 kg
HOLLE Organic fruit puree with pear, peach, raspberry and spelt 100 g
990 Ft
9,900 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 8 months, no added sugar, lactose free, v balení 1 pc(s)
HOLLE Organic Pumpkin with chicken 190 g
990 Ft
5,210 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable and meat, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 5,210 Ft/1 kg
HOLLE Organic Vegetarian Curry 190 g
990 Ft
5,210 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - vegetable, for babies from 6 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 5,210 Ft/1 kg
HOLLE Organic Couscous 220 g
1,090 Ft
4,950 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 8 months, no added sugar, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,950 Ft/1 kg
HOLLE Organic Chicken meat 125 g
1,290 Ft
10,320 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 10,320 Ft/1 kg
HOLLE Organic Beef 125 g
1,490 Ft
11,920 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 11,920 Ft/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Příkrmy
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Detské príkrmy