Best sellers, best vegetable-based Baby Food
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked vegetable-based Baby Food from the most sold to the least sold. You have 50 products to choose from. Customers have the most interest in UNIVER Bio zsenge zöldborsófőzelék 163 g, which you can buy for 820 Ft incl. VAT. If you’re intrested in vegetable-based Baby Food in terms of the highest reviews, then look at the vegetable-based Baby Food reviews and tests category.
All from 50
UNIVER Bio zsenge zöldborsófőzelék 163 g
820 Ft
5,030 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - vegetable, for babies from 4 months, gluten-free, no added salt, 1 pc(s) in the package - 5,030 Ft/1 kg
HOLLE Organic Vegetable Mix 190 g
750 Ft
3,950 Ft/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - vegetable, for babies from 6 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 3,950 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Cukkini csirkehússal és rizzsel 220 g
Great price
750 Ft
3,410 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - vegetable and meat, for babies from 8 months - 3,410 Ft/1 kg
UNIVER Bio zöldséges lasagne 163 g
590 Ft
3,620 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - vegetable and pasta, for babies from 8 months, no added salt, 1 pc(s) in the package - 3,620 Ft/1 kg
HOLLE Organic Parsnip puree 125 g
750 Ft
6,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 6,000 Ft/1 kg
HOLLE Organic Potatoes, peas and zucchini 190 g
750 Ft
3,950 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 6 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 3,950 Ft/1 kg
HOLLE Organic Pumpkin, zucchini, potatoes 190 g
750 Ft
3,950 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 6 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 3,950 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Sütőtök rizzsel és sonkával 220 g
750 Ft
3,410 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable and meat, for babies from 11 months - 3,410 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Vadas marhahús rizzsel 220 g
Great price
750 Ft
3,410 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable and meat, for babies from 8 months - 3,410 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Bolognai spaghetti 220 g
Great price
650 Ft
2,950 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable and meat, for babies from 8 months - 2,950 Ft/1 kg
KECSKEMÉTI Sütőtökpüré 190 g
620 Ft
3,260 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 5 months - 3,260 Ft/1 kg
HOLLE Organic Couscous 220 g
1,090 Ft
4,950 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 8 months, no added sugar, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,950 Ft/1 kg
HOLLE Organic Red lentils with vegetables and veal 220 g
1,590 Ft
7,230 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable and meat, for babies from 10 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 7,230 Ft/1 kg
HOLLE Organic Spinach with potatoes 190 g
750 Ft
3,950 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 5 months, gluten-free, no added sugar, lactose free, 1 pc(s) in the package - 3,950 Ft/1 kg
HOLLE Organic Pumpkin with chicken 190 g
990 Ft
5,210 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable and meat, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 5,210 Ft/1 kg
HOLLE Organic Carrots 125 g
750 Ft
6,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 6,000 Ft/1 kg
HOLLE Organic Pumpkin puree with rice 190 g
750 Ft
3,950 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 3,950 Ft/1 kg
HOLLE Organic Vegetable Risotto 220 g
890 Ft
4,050 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 8 months, no added salt, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,050 Ft/1 kg
HOLLE Organic Carrots with potatoes and beef 190 g
890 Ft
4,680 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable and meat, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,680 Ft/1 kg
HOLLE Organic Vegetarian Curry 190 g
990 Ft
5,210 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - vegetable, for babies from 6 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 5,210 Ft/1 kg
HOLLE Organic Carrots with potatoes 190 g
750 Ft
3,950 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 3,950 Ft/1 kg
UNIVER Bio alma-banana édesburgonya zabpehellyel 163 g
590 Ft
3,620 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit and vegetable, for babies from 8 months, no added sugar, 1 pc(s) in the package - 3,620 Ft/1 kg
UNIVER Bio sütőtökpüré 163 g
490 Ft
3,010 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 4 months, gluten-free, no added salt, 1 pc(s) in the package - 3,010 Ft/1 kg
UNIVER Bio cukkini sertéshússal tésztával 220 g
820 Ft
3,730 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - vegetable and pasta, for babies from 12 months, 1 pc(s) in the package - 3,730 Ft/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Zeleninové příkrmy
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zeleninové príkrmy