Knitting Yarn VLNIKA
Knitting Yarn VLNIKA – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.hu.
Continue
All from 177
BELLATEX Yarn Terezka 50 g - 110 pink
800 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,155 m, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, pink - 1,600 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Terezka multi 50 g - 250 white, beige, brown
870 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,155 m winding, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, beige, white and brown colour - 1,740 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Terezka 50 g - 144 turquoise
800 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,155 m, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, green - 1,600 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Terezka 50 g - 129 purple
800 Ft
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,155 m, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, purple - 1,600 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Terezka 50 g - 104 grey
800 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,155 m, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, grey - 1,600 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Lasie 50 g - 130 dark blue
960 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0.15 m winding, for needle size 2,5 mm and hook size 3 mm, blue colour - 1,920 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Lasie 50 g - 123 dark grey
960 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0.15 m winding, for needle size 2,5 mm and hook size 3 mm, grey colour - 1,920 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Lasie 50 g - 124 black
960 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0.15 m winding, for needle size 2,5 mm and hook size 3 mm, black colour - 1,920 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Violka 50 g - 136 blue
1,020 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,285 m, for needle size 1 mm and hook size 1 mm, blue - 2,040 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Violka 50 g - 126 pink
1,020 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,285 m, for needle size 1 mm and hook size 1 mm, pink - 2,040 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Pryia lurex 100 g - 303 pink, brown
1,200 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 0,245 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, brown and pink - 1,200 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Violka 50 g - 100 white
1,020 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,285 m, for needle size 1 mm and hook size 1 mm, white - 2,040 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Pryia lurex 100 g - 326 burgundy, grey
1,200 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 0,245 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, red and grey - 1,200 Ft/100 g
BELLATEX SpagoYarn Rainbow 250 g - 9 purple, pink, turquoise
3,700 Ft
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 1000 m, for needle size 2,5 mm, purple and pink - 1,480 Ft/100 g
BELLATEX Melange Wool 100 g - 1892 brown
960 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 170 m, for needle size 7 mm and hook size 5 mm, brown - 960 Ft/100 g
BELLATEX Melange Wool 100 g - 1000 grey
960 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 170 m, for needle size 7 mm and hook size 5 mm, grey - 960 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Angora Merino Papatya 100 g - 3250 burgundy
1,090 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 550 m, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, red - 1,090 Ft/100 g
BELLATEX Yarn BELLA 100 g - 55 white
1,400 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 360 m, for needle size 2 mm and hook size 1 mm, white - 1,400 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Angora Merino Papatya 100 g - 5750 dark turquoise
1,090 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 550 m, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, blue - 1,090 Ft/100 g
BELLATEX Yarn BELLA 100 g - 32 pink
1,400 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 360 m, for needle size 2 mm and hook size 1 mm, pink - 1,400 Ft/100 g
Wavy Diva Fine 100 g, 110 yellow
1,020 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material microacrylic, 600 m winding, for needle size 3,5 mm and hook size 1,5 mm, yellow - 1,020 Ft/100 g
Wavy Diva Fine 100 g, 106 red
1,020 Ft
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - material microacrylic, 600 m winding, for needle size 3,5 mm and hook size 1,5 mm, red colour - 1,020 Ft/100 g
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Pletací příze
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Pletacie priadze