Knitting Yarn VLNIKA
Knitting Yarn VLNIKA – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.hu.
Continue
All from 177
Dante 100g - 1317 red
870 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Dante 100g - 1317 red - 870 Ft/100 g
Dante 100g - 1335 blue
870 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Dante 100g - 1335 blue - 870 Ft/100 g
Dante 100g - 1300 white
870 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Dante 100g - 1300 white - 870 Ft/100 g
Tera 100g - 71 red
800 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Tera 100g - 71 red - 800 Ft/100 g
Dante 100g - 1311 dark brown
870 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Dante 100g - 1311 tm. brown - 870 Ft/100 g
Tera 100g - 93 old pink
800 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Tera 100g - 93 old pink - 800 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Pamuk Makreme 250 g - 2199 hazelnut
2,030 Ft
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,15 m, for needle size 6 mm and hook size 4 mm, brown - 810 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Bold 250 g - 108 dark grey
1,500 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 75 m, for needle size 4 mm and hook size 5 mm, grey - 600 Ft/100 g
Wool Dolly Ombre 250 g, 313 grey, white
2,950 Ft
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material microacrylic, 875 m, for needle size 2.5 mm and hook size 3 mm, white and grey - 1,180 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Terezka 50 g - 101 white
800 Ft
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,155 m, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, white - 1,600 Ft/100 g
Wool Dolly Ombre 250 g, 303 purple
2,950 Ft
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material microacrylic, 875 m, for needle size 2,5 mm and hook size 3 mm, purple - 1,180 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Terezka 50 g - 120 salmon
800 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,155 m, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, orange - 1,600 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Pryia lurex 100 g - 313 blue
1,200 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 0,245 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, blue - 1,200 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Pryia lurex 100 g - 310 purple, brown
1,200 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 0,245 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, purple and brown - 1,200 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Pryia lurex 100 g - 323 red, yellow, blue, green
1,200 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 0,245 m winding, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, red, blue and yellow colour - 1,200 Ft/100 g
VLNIKA Dolly Ombre 250 g, 306 pink
2,950 Ft
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - material microacrylic, 875 m, for needle size 2,5 mm and hook size 3 mm, pink - 1,180 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Puffy colour 100 g - 6525 white, pink, blue
1,250 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 9 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, white, blue and pink - 1 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Puffy colour 100 g - 6398 white, beige, brown
1,250 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 9 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, beige, white and brown - 1 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Puffy colour 100 g - 6305 white, pink, purple
1,250 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 9 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, white, purple and pink - 1 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Puffy colour 100 g - 5862 white, pink, yellow, green
1,250 Ft
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 9 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, white, pink and yellow - 1 Ft/100 g
VLNIKA Yarn Aura 100 g - 909 light blue
1,500 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 170 m, for needle size 3,5 mm and hook size 3 mm, blue - 1,500 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Terezka 50 g - 128 dark salmon
800 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,155 m, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, orange - 1,600 Ft/100 g
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Pletací příze
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Pletacie priadze