Cheap bath Oils & Salts
On this page you will find bath Oils & Salts at the lowest prices, more so all bath Oils & Salts ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is CRAZE SpongeBob marked at 640 Ft incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 128
CRAZE SpongeBob
640 Ft
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - pineapple, for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 1,600 Ft/100 ml
CRAZE Inkee Dino
820 Ft
Currently Unavailable
Bath Foam - cola, for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 2,050 Ft/100 ml
CRAZE Inkee Galupy Unicorn
820 Ft
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 2,050 Ft/100 ml
CRAZE Inkee Unicorn
820 Ft
Currently Unavailable
Bath Foam - grape, for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 2,050 Ft/100 ml
KNEIPP Erkältungzeit Relax 50 ml
890 Ft
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, nourishing, soothing and relaxation, 50 ml volume - 1,780 Ft/100 ml
ALPA Toddler baby bath with olive oil 200 ml
890 Ft
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, protective, regenerating, nourishing, softening and refreshing, 200 ml volume - 450 Ft/100 ml
CRAZE Inkee Paw Patrol
980 Ft
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - cola, for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 2,450 Ft/100 ml
SALT HOUSE Bath Salt 500 g
990 Ft
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - from the Dead Sea, moisturising, regenerating, relaxing, smoothing, soothing and relaxation, contains dead Sea Salt, use: women's and men's, weight: 500 g -...
CRAZE Inkee SpongeBob 3 × 15 g
from
930 Ft
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - sweet popcorn, for children, brightening and refreshing, formula: vegan - from 310 Ft/pcs - from 1,360 Ft/100 g
CRAZE Inkee Paw Patrol 3 × 15 g
Great price
from
930 Ft
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - cola, for children, brightening and refreshing, formula: vegan - from 310 Ft/pcs - from 1,360 Ft/100 g
CRAZE Inkee Peppa Pig 3 × 15 g
from
930 Ft
Currently Unavailable
Bath bomb - strawberry, for children, brightening and refreshing, formula: vegan - from 310 Ft/pcs - from 1,360 Ft/100 g
MALIZIA Bergamot and Sage 1 l
New arrival
1,230 Ft
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, cleaning, moisturising, regenerating, relaxing and relaxation, 1000 ml volume - 120 Ft/100 ml
MALIZIA Argan and Vanilla 1 l
New arrival
1,230 Ft
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - vanilla, for women and men, cleaning, moisturising, relaxing, softening and relaxation, 1000 ml volume - 120 Ft/100 ml
MALIZIA Coconut Milk 1 l
New arrival
1,230 Ft
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - coconut, for women and men, cleaning, moisturising, relaxing, nourishing and relaxation, 1000 ml volume - 120 Ft/100 ml
MALIZIA Amber and Orchidea 1 l
New arrival
1,230 Ft
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - orchid, for women and men, moisturising, regenerating, relaxing, nourishing and relaxation, 1000 ml volume - 120 Ft/100 ml
EVA NATURA Regenerating bath foam with lavender oil 750 ml
Great price
1,290 Ft
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - lavender, for women and men, cleaning, regenerating and soothing, formula: vegan, 750 ml volume - 170 Ft/100 ml
EVA NATURA Soothing bath foam with fir oil 750 ml
Great price
1,290 Ft
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, cleaning, moisturising and soothing, formula: vegan, 750 ml volume - 170 Ft/100 ml
EVA NATURA Moisturizing bath foam with flax biocomplex 750 ml
Great price
1,290 Ft
Currently Unavailable
Bath Foam - for women and men, cleaning, moisturising, softening and soothing, formula: vegan, 750 ml volume - 170 Ft/100 ml
EVA NATURA Energizing bath foam with amber biocomplex 750 ml
Great price
1,290 Ft
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, cleaning, moisturising, regenerating, nourishing and softening, formula: vegan, 750 ml volume - 170 Ft/100 ml
SALT HOUSE for joint pain 400 g + 20 ml
1,290 Ft
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - from the Dead Sea, moisturising, regenerating, relaxing, soothing and warm, use: women's and men's, weight: 400 g - 320 Ft/100 g
I HEARTH REVOLUTION Ghost Bath Fizzer 110 g
1,290 Ft
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for women and men, cleaning and relaxation - 1,170 Ft/100 g
CRAZE Inkee Hello Kitty 3 × 15 g
from
1,100 Ft
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - peach, for children, brightening and refreshing, formula: vegan - from 370 Ft/pcs - from 1,630 Ft/100 g
EVA NATURA Foot bath salt (30% urea) 400 g
1,320 Ft
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, contains urea, use: women's and men's, weight: 400 g - 330 Ft/100 g
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Přípravky do koupele
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Prípravky do kúpeľa