AIWA KBTUS-400
Show alternatives
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Colour
Colour Black
System type
System type Active
Number of channels Separate speaker
Connections
Connection type 3.5 mm jack, AUX, MicroSD
Wireless features Bluetooth
USB 1 ×
Audio transmission
Bluetooth version 5.0
Characteristics
Maximum power 400 W
Frequency from 56 Hz
Frequency up to 20,000 Hz