27" Philips 27M2N3800A/00
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 320 Hz
Response time 0.5 ms
Maximum brightness 400 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Anti-Glare
Technology G-Sync Compatible, Adaptive-Sync
Dual-Mode
Dual-mode resolution 4K/FHD
Dual-mode frequency 160Hz/320Hz
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Colour gamut
Adobe RGB 90 %
sRGB 130 %
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot, Tilting
Functions Flicker-free, Dual-Mode
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 61.4 cm
Height 51.9 cm
Depth 26.1 cm
Weight 5.6 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Warranty
Extended warranty 3-year warranty even for businesses, Pick-up & Return
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 25 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 45 W
Typical power consumption 25 W
Code:  WC118a12b3
Warranty: 36 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" Philips 27M2N3800A/00
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Philips 27M2N3800A/00
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" Philips 27M2N3800A/00
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Philips 27M2N3800A/00