75" Samsung MRE75R95H
Az előrendelés előnyei:
  • Az előrendelést jogodban áll bármikor indok nélkül törölni.
  • Garancia - Garantáltan a lehető legrövidebb idő alatt kapod meg a terméket.
Paraméterek
Képátló és felbontás
Képátló 75 " (190,5 cm)
Felbontás 4K Ultra HD
Maximális felbontás 3840 × 2160
Kijelző
Technológia RGB Micro LED
További képernyőfunkciók HDR
Operációs rendszer
Operációs rendszer Tizen
Felület nyelve Cseh, Szlovák, Német, magyar
Évjárat
Évjárat 2026
Alkalmazás
Magyar alkalmazás AntikTV
Kompatibilitás hangasszisztenssel Bixby
Televízió funkciói
Multimédiás funkciók PIP (Kép a képben)
SMART funkciók HbbTV, Hangvezérlés, Galéria
Játék jellemzői Gamer mód, AMD FreeSync Premium Pro
Csatlakozás
Wifi szabványok WiFi 6e
Audio-video csatlakozók HDMI s eARC
HDMI-csatlakozók száma összesen 4 ×
HDMI 2.1 csatlakozók száma 4 ×
Adat- és rendszercsatlakozók USB, CI+
USB-k száma összesen 2 ×
Tápellátás AC 220-240V
Tunerek
Tuner DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Méretek és tömeg
TV szélessége 165,88 cm
TV magassága 95,19 cm
TV mélysége 2,98 cm
TV tömege 30,1 kg
Magasság talp nélkül 95,19 cm
Mélység talp nélkül 2,98 cm
Talapzat szélessége/lábak közötti távolság 35,56 cm
Csomagolás szélessége 181,6 cm
Csomagolás magassága 113,7 cm
Csomagolás mélysége 19,8 cm
Csomagolás tömege 45,1 kg
VESA felfüggesztés 400×400
Szín
Szín Fekete
Audió
Hangszóró teljesítmény 70 W
Audió formátumok DTS Digital Surround, Dolby Atmos
További audió tulajdonságok Mozgáskövető hang, Automata hangerő szabályozás
Csomag tartalma
Távirányítót tartalmaz Intelligens napelemes töltéssel
Csomag tartalma Levehető állvány
Energia specifikációk
Energiahatékonysági osztály SDR esetén E
Fogyasztás készenléti üzemmódban 0,5 W
Maximális fogyasztás 390 W
Általános fogyasztás 107 W
Kód:  WR173c3
Jótállás: 36 hónap
Linkek: Gyártó honlapja:
Információ a gyártóról
Mutass többet
Összefüggő kategóriák
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 75" Samsung MRE75R95H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 75" Samsung MRE75R95H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 75" Samsung MRE75R95H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 75" Samsung MRE75R95H