AlzaPlus+ akció - Egészséges nassolás
Parádés kedvezmények karnyújtásnyira: csak aktív AlzaPlus+ tagságra. 🤩
- A kampány 2026. 09. 22. 00:01 órától 2026. 10. 04. 23:59 óráig tart („Kampány”).
-
A részletekért kérjük, hogy figyelmesen olvasd el a Kampány „Általános feltételei”-t, melyeket ide kattintva találod.
Az összes ennyiből: 53
A saját márkánk
Bery Jones pirított kukorica, chilli 500 g
Szuper ár
1 890 Ft
3 780 Ft/kg
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Kukorica - intenzív finom íz és remek ropogósság, gyorsan és könnyen elérhető energiát biztosít a szervezetnek, környezetbarát újrazárható csomagolásban, 500 g-os kiszerelésben -...
Bery Jones BBQ pirított kukorica, 500g
Szuper ár
1 890 Ft
3 780 Ft/kg
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Kukorica - BBQ ízű pirított kukorica, 500g-os csomagolásban, újrazárható csomagolásban - 3 780 Ft/1 kg
Bery Jones étcsokoládéba mártott perec, 500 g
Szuper ár
4 490 Ft
8 980 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Perec - ropogós perec étcsokoládéval bevonva, kiegyensúlyozott kombinációja a sós és az intenzív csokoládés íznek, a Cseh Köztársaságban készült, ideális nassolnivalóként,...
Bery Jones Pörkölt kukorica mézzel és mustárral 500 g
Szuper ár
1 890 Ft
3 780 Ft/kg
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Kukorica - intenzív finom íz és remek ropogósság, a méz és a mustár egyedi kombinációja, gyorsan és könnyen elérhető energiát biztosít a szervezetnek, környezetbarát újrazárható...
Bery Jones sós karamellába mártot perec, 500 g
Szuper ár
5 290 Ft
10 580 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Perec - ropogós perecek sós karamellel bevonva, az édes és sós ízek eredeti kombinációja, a Cseh Köztársaságban készült, ideális nassolnivaló, kitűnő vendégváráshoz és eredeti...
Bery Jones tejcsokoládéba mártott perec, 500 g
Szuper ár
4 490 Ft
8 980 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Perec - ropogós perec tejcsokoládéval bevonva, kiegyensúlyozott kombinációja a sós és finom csokoládés ízének, a Cseh Köztársaságban készült, ideális nassolnivalóként,...
Bery Jones fehér csokoládéba mártott perec 500 g
Szuper ár
4 490 Ft
8 980 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Perec - ropogós perec finom fehér csokoládéval bevonva, édes és sós íz kombinációja, Csehországban készült, ideális nassolnivalóként, vendégváráshoz, de eredeti ajándékként is...
Bery Jones zöldség chips, mix, 100g
Szuper ár
2 390 Ft
23 900 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Egészséges chips - allergének: földimogyoró (földimogyoró) és abból készült termékek és diófélék és a belőlük készült termékek (mindenféle dió), 373 kcal kalória 100 g termékben,...
Bery Jones Wasabi ízű zöldségchips, 100g
Szuper ár
2 390 Ft
23 900 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Egészséges chips - allergének: mustár és az abból készült termékek, tej és tejtermékek, földimogyoró (földimogyoró) és abból készült termékek, diófélék és a belőlük készült...
Bery Jones fahéjas almás gyümölcschips, 100g
Szuper ár
2 390 Ft
23 900 Ft/kg
Raktáron 3 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Egészséges chips - adalékanyag-mentes, laktózmentes, gluténmentes, hozzáadott cukor nélküli és vegán, allergének: földimogyoró (földimogyoró) és abból készült termékek és diófélék...
Bery Jones Mogyoró tejcsokoládéba mártva 500 g
Szuper ár
2 890 Ft
5 780 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Dióféle - a finom tejcsokoládé (31%), amelynek kakaó szárazanyag-tartalma legalább 25%, és földimogyoró kombinációja, gyors energia útközben, munkahelyen és iskolában, használható...
Bery Jones Mandula fahéjas tejcsokoládéba mártva 500g
Szuper ár
4 740 Ft
9 480 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Dióféle - a ropogós mandula, a finom tejcsokoládé (77%), amelynek kakaó szárazanyag-tartalma legalább 25%, és az illatos fahéj harmonikus kombinációja, ideális nassolnivalónak vagy...
Bery Jones Háromszínű mandula 500 g
Szuper ár
4 740 Ft
9 480 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Dióféle - három különböző bevonattal (étcsokoládés - 26%, joghurtos - 26% - és karamellás fehércsokoládés - 22%) bevont pörkölt mandulamagok, minőségi csokoládé, amelynek kakaó...
Bery Jones Jerky natural, marhahús, 100g
Szuper ár
2 960 Ft
-tól
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított hús - magas fehérjetartalom, csak marhahús és tengeri só, 100 g mennyiség 270 g nyers húsból készül, finoman füstölt, eredeti receptúra, hagyományos szárítási módszerrel...
Bery Jones Jerky marhahús BBQ, 100 g
Szuper ár
3 190 Ft
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított hús - finoman füstölt, nem tartalmaz allergéneket, hagyományos szárítási módszerrel készítik Csehországban, 42 g fehérjét tartalmaz, 100 gramm mennyiséget 180 g nyers...
Bery Jones Liofilizált málna tejcsokoládéba mártva 250 g
Szuper ár
3 890 Ft
15 560 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Liofilizált gyümölcs - liofilizált, ízekben és aromákban gazdag málnaszemek vastag réteg tejcsokoládé-bevonattal (88%), legalább 25 % kakaó szárazanyag-tartalommal, az édesség és a...
Bery Jones Áfonya joghurtba mártva 500 g
Szuper ár
3 490 Ft
6 980 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - a lédús áfonya és a joghurtkabát kellemes kombinációja, természetes antioxidánsok és energiaforrás, reggeli kásákhoz, gyümölcskeverékekhez vagy desszertek...
Bery Jones Jerky classic, marhahús, 100 g
Szuper ár
3 190 Ft
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított hús - magas fehérjetartalom, 100 g mennyiség 170 g nyers húsból készül, finoman füstölt, eredeti receptúra, hagyományos szárítási módszerrel elkészítve, kiváló íz és...
Bery Jones Kolbász, Original, 100g
Szuper ár
4 090 Ft
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított hús - magas fehérjetartalom, 100 g termék 250 g nyers húsból készül, eredeti receptúra, hagyományos szárítási eljárással készült, egyedi íz és finom, szaftos textúra,...
Bery Jones Mandula fahéjas tejcsokoládéba mártva 250g
Szuper ár
3 190 Ft
12 760 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Dióféle - a ropogós mandula, a finom csokoládé (77%), amelynek kakaó szárazanyag-tartalma legalább 25%, és az illatos fahéj harmonikus kombinációja, ideális nassolnivalónak vagy...
Bery Jones fehér csokoládéval bevont liofilizált málna, 200 g
Szuper ár
3 890 Ft
19 450 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Liofilizált gyümölcs - fagyasztva szárított, ízletes és illatos málna, fehér csokoládéval bevonva, a Cseh Köztársaságban készült, praktikus, visszazárható csomagolás -...
Bery Jones Étcsokoládéba mártott kávészem, 500 g
Szuper ár
4 790 Ft
9 580 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Csokoládé - ropogós textúra és karakteres íz, a minőségi étcsokoládé (90%) keserűségének és a lágy édességnek a kiegyensúlyozott kombinációja legalább 38% kakaó-szárazanyag...
Bery Jones Liofilizált eper étcsokoládéba mártva 250 g
Szuper ár
3 990 Ft
15 960 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Liofilizált gyümölcs - intenzív és kiegyensúlyozott ízkombináció, a liofilizált eper megőrzi a színét, ízét és tápértékét, vastag réteg keserű csokoládé (88%) legalább 38% kakaó...
Bery Jones Mandula étcsokoládéba mártva 500 g
Szuper ár
5 190 Ft
10 380 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Dióféle - pörkölt mandulaszemek kiváló minőségű étcsokoládé (78%) bevonattal, amelynek kakaó szárazanyag-tartalma legalább 38%, a ropogósság és az intenzív kakaóíz tökéletesen...
