50" Samsung UE50U7022F
Paraméterek
Képátló és felbontás
Képátló 50 " (127 cm)
Felbontás 4K Ultra HD
Maximális felbontás 3840 × 2160
Kijelző
További képernyőfunkciók Lokální stmívání
Támogatott HDR szabványok HDR10+, HLG
Operációs rendszer
Operációs rendszer Tizen
Felület nyelve Cseh, Szlovák, Német, magyar, Angol, Francia, Olasz, Spanyol
Évjárat
Évjárat 2025
Alkalmazás
Globális alkalmazások NETFLIX, Disney+, HBO Max, Amazon Prime Video
Kompatibilitás hangasszisztenssel Bixby
Televízió funkciói
Multimédiás funkciók Lejátszás USB-ről, Skylink Fast Scan, Hotel mód
SMART funkciók HbbTV
Játék jellemzői Gamer mód, VRR (Variable Refresh Rate), Ideal for PlayStation 5
Csatlakozás
Vezeték nélküli kapcsolat Apple AirPlay2, DLNA
Audio-video csatlakozók HDMI 2.1
HDMI-csatlakozók száma összesen 3 ×
HDMI 2.1 csatlakozók száma 3 ×
Adat- és rendszercsatlakozók LAN (RJ-45), USB, CI+ 1.4
USB-k száma összesen 1 ×
Tápellátás AC 220-240V
Tunerek
Tuner DVB-T2 HEVC, DVB-C
Méretek és tömeg
TV szélessége 111,08 cm
TV magassága 69,51 cm
TV mélysége 19,9 cm
TV tömege 8,6 kg
Magasság talp nélkül 64,38 cm
Mélység talp nélkül 7,64 cm
Talapzat szélessége/lábak közötti távolság 74,7 cm
VESA felfüggesztés 200×200
Szín
Szín Titán
Audió
Hangszóró teljesítmény 20 W
Audió formátumok Dolby Digital Plus
További audió tulajdonságok Mozgáskövető hang, Különálló hangerő-szabályozás
Csomag tartalma
Távirányítót tartalmaz Smart
Csomag tartalma Levehető állvány
Energia specifikációk
Energiahatékonysági osztály SDR esetén G
Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén 69 kWh/1000 óra
Energiahatékonysági osztály HDR esetén G
Fogyasztás készenléti üzemmódban 0,5 W
Maximális fogyasztás 120 W
Általános fogyasztás 69 W
Aljzat típusa
Kód:  WR174c3
Jótállás: 24 hónap
Linkek: Gyártó honlapja:
Információ a gyártóról
Mutass többet
Összefüggő kategóriák
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 50" Samsung UE50U7022F
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 50" Samsung UE50U7022F
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 50" Samsung UE50U7022F
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 50" Samsung UE50U7022F