50" Samsung UE50M70H
Az előrendelés előnyei:
  • Az előrendelést jogodban áll bármikor indok nélkül törölni.
  • Garancia - Garantáltan a lehető legrövidebb idő alatt kapod meg a terméket.
Paraméterek
Képátló és felbontás
Képátló 50 " (127 cm)
Felbontás 4K Ultra HD
Maximális felbontás 3840 × 2160
Kijelző
Technológia Mini LED
További képernyőfunkciók HDR
Operációs rendszer
Operációs rendszer Tizen
Felület nyelve Cseh, Szlovák, Német, magyar
Évjárat
Évjárat 2026
Alkalmazás
Magyar alkalmazás AntikTV
Kompatibilitás hangasszisztenssel Bixby
Televízió funkciói
Multimédiás funkciók PIP (Kép a képben)
SMART funkciók HbbTV, Hangvezérlés, Galéria
Játék jellemzői Gamer mód, AMD FreeSync Premium Pro
Csatlakozás
Wifi szabványok WiFi 6e
Audio-video csatlakozók HDMI s eARC
HDMI-csatlakozók száma összesen 3 ×
HDMI 2.1 csatlakozók száma 3 ×
Adat- és rendszercsatlakozók USB, CI+
USB-k száma összesen 1 ×
Tápellátás AC 220-240V
Tunerek
Tuner DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Méretek és tömeg
TV szélessége 111,08 cm
TV magassága 64,38 cm
TV mélysége 7,64 cm
TV tömege 8,5 kg
Magasság talp nélkül 64,38 cm
Mélység talp nélkül 7,64 cm
Talapzat szélessége/lábak közötti távolság 74,7 cm
Csomagolás szélessége 122,8 cm
Csomagolás magassága 74,3 cm
Csomagolás mélysége 12,7 cm
Csomagolás tömege 12,5 kg
VESA felfüggesztés 200×200
Szín
Szín Fekete, Ezüst
Audió
Hangszóró teljesítmény 20 W
Audió formátumok DTS Digital Surround
További audió tulajdonságok Mozgáskövető hang, Automata hangerő szabályozás
Csomag tartalma
Távirányítót tartalmaz Smart
Csomag tartalma Levehető állvány
Energia specifikációk
Energiahatékonysági osztály SDR esetén F
Fogyasztás készenléti üzemmódban 0,5 W
Maximális fogyasztás 120 W
Általános fogyasztás 65 W
Kód:  WR173s1
Jótállás: 24 hónap
Linkek: Gyártó honlapja:
Információ a gyártóról
Mutass többet
Összefüggő kategóriák
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 50" Samsung UE50M70H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 50" Samsung UE50M70H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 50" Samsung UE50M70H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 50" Samsung UE50M70H