AlzaPlus+ akció - Fürdőszoba tisztítószerek
Parádés kedvezmények karnyújtásnyira: csak aktív AlzaPlus+ tagságra. 🤩
- A kampány 2026. 09. 22. 00:01 órától 2026. 10. 04. 23:59 óráig tart („Kampány”).
-
A részletekért kérjük, hogy figyelmesen olvasd el a Kampány „Általános feltételei”-t, melyeket ide kattintva találod.
Az összes ennyiből: 71
A saját márkánk
AlzaEco Citrus fürdőszobai tisztító, 3 l
Szuper ár
3 390 Ft
1 130 Ft/l
Raktáron > 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Fürdőszoba tisztító - folyékony, vízkő, zsír és szerves szennyeződések eltávolítására fürdőszobai felületekről, citrus illatú, nem terheli a házi szennyvíztisztítókat és...
CILLIT BANG Fürdőszoba tisztító spray, 750 ml
1 390 Ft
1 850 Ft/l
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Fürdőszoba tisztító - klórmentes, funkciója: fényezés, vízkő eltávolítása, rozsda eltávolítása és tisztítás, folyadék formájában érkezik, felvitel spray segítségével, űrtartalma...
FROSCH EKO Higiénikus tisztítószer, levendula, 500 ml
1 290 Ft
2 580 Ft/l
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Fürdőszoba tisztító - vegán, klórmentes, funkciója: vízkő eltávolítása és tisztítás, folyadék formájában érkezik, felvitel spray segítségével, űrtartalma 500 ml - 2 580 Ft/1 l
CILLIT BANG Fürdőszobai vízkőoldó 750 ml
1 290 Ft
1 720 Ft/l
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Vízkőoldó - fürdőszobai - 1 720 Ft/1 l
CILLIT BANG Spray Zéró penész! 750 ml
Leárazás -7 %
1 290 Ft
1 390 Ft
1 720 Ft/l
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Penészölő - különböző felületekre, fehérítővel
DETTOL Antibakteriális felülettisztító spray, Original, 3× 500 ml
5 180 Ft
3 450 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Fertőtlenítő - konyhába, klórmentes, spray, űrtartalma 1500 ml - 1 730 Ft/db
FROSCH EKO (500 ml)
1 290 Ft
2 580 Ft/l
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Vízkőoldó - fürdőszobába, űrtartalma 500 ml - 2 580 Ft/1 l
AlzaEco Citrus fürdőszobai tisztítószer, 500ml
Szuper ár
1 090 Ft
2 180 Ft/l
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Fürdőszoba tisztító - hab, vízkő, zsír és szerves szennyeződések eltávolítására a fürdőszobai felületekről, citrus illat, nem terheli a háztartási szennyvíztisztítókat -...
CILLIT BANG Vízkőoldó, 750 ml
1 490 Ft
1 990 Ft/l
Raktáron > 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Vízkőoldó - fürdőszobába, űrtartalma 0,75 l - 1 990 Ft/1 l
SAVO Original, 1,2 liter
1 490 Ft
1 240 Ft/l
Raktáron > 50 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Fertőtlenítő - univerzális, applikátor nélkül, űrtartalma 1200 ml
CILLIT BANG Tisztító és fertőtlenítő spray, 750 ml
1 390 Ft
1 850 Ft/l
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Fürdőszoba tisztító - klóros, funkciója: zsírtalanítás, folyadék formájában érkezik, felvitel spray segítségével, űrtartalma 750 ml - 1 850 Ft/1 l
BREF Power Active Lemon 6× 50g
2 890 Ft
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
WC illatosító - a WC higiénikus tisztaságáért és frissességéért, fertőtlenítő, vízkő ellen, klórmentes, gyümölcsös illatú, tömege 300 g - 480 Ft/1 db
BREF Power Active Flower 4× 50g
Szuper ár
1 790 Ft
Raktáron > 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
WC illatosító - a WC higiénikus tisztaságáért és frissességéért, fertőtlenítő, vízkő ellen, klórmentes, virágos illatú, tömege 200 g - 450 Ft/1 db
AlzaEco fehér ecet, 10%, 500 ml
Szuper ár
1 090 Ft
2 180 Ft/l
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Általános tisztítószer - funkciója: vízkő eltávolítása, folyadék formájában érkezik, felvitel spray segítségével, űrtartalma 500 ml
BREF Power Active Pine 6× 50g
2 690 Ft
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
WC illatosító - a WC higiénikus tisztaságáért és frissességéért, fertőtlenítő, vízkő ellen, klórmentes, üde illatú, tömege 300 g - 450 Ft/1 db
DETTOL Antibakteriális felülettisztító kendő 36 db
1 490 Ft
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Tisztítókendő - nedves, fertőtlenítő/antibakteriális tulajdonságokkal bír, háztartás, konyha, fürdőszobák/mosdók és bútor tisztántartásához ajánlott, 36 tisztítókendő a csomagban...
AlzaEco citromsav, 1kg
Szuper ár
1 990 Ft
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Általános tisztítószer - citromsav, tökéletesen oldja az ásványi lerakódásokat, kiválóan működik fehér ecettel kombinálva, vízkő eltávolítása a vízforralóból, kávéfőzőből,...
DETTOL Antibakteriális felülettisztító törlőkendő, 3× 36 db
4 470 Ft
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Tisztítókendő - nedves, fertőtlenítő/antibakteriális tulajdonságokkal bír, háztartás, konyha, fürdőszobák/mosdók és bútor tisztántartásához ajánlott, 108 tisztítókendő a csomagban...
AlzaEco citromsav, 2kg
Szuper ár
3 890 Ft
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Általános tisztítószer - klórmentes, funkciója: vízkő eltávolítása, por formájában érkezik
AlzaEco fehér ecet 10%, 5 l
Szuper ár
2 890 Ft
580 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Általános tisztítószer - 10%-os fehér ecet, erős tisztító és fertőtlenítő tulajdonságú, vízzel 1:4 arányban keverve használható, megkönnyíti a vasalást és megóvja a textíliák...
AlzaEco Nátrium-perkarbonát, 1kg
Szuper ár
1 890 Ft
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Általános tisztítószer - aktív oxigénen alapuló tisztítószer és fehérítő, hatékonyan eltávolítja a foltokat, ragyogóvá teszi a ruhákat, fertőtlenít, fehér és színes ruhák mosására...
AlzaEco Nátrium-perkarbonát, 2kg
Szuper ár
3 690 Ft
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Általános tisztítószer - klórmentes, funkciója: tisztítás és fertőtlenítés, por formájában érkezik
AlzaEco szódabikarbóna, 2kg
Szuper ár
1 890 Ft
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Általános tisztítószer - klórmentes, funkciója: tisztítás, por formájában érkezik
DETTOL Antibakteriális felülettisztító spray, 500 ml
1 590 Ft
3 180 Ft/l
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Fertőtlenítő - konyhába, klórmentes, spray, űrtartalma 500 ml
