100" Samsung MRE100R85H
Az előrendelés előnyei:
  • Az előrendelést jogodban áll bármikor indok nélkül törölni.
  • Garancia - Garantáltan a lehető legrövidebb idő alatt kapod meg a terméket.
Paraméterek
Képátló és felbontás
Képátló 100 " (254 cm)
Felbontás 4K Ultra HD
Maximális felbontás 3840 × 2160
Kijelző
Technológia RGB Micro LED
További képernyőfunkciók HDR
Támogatott HDR szabványok HDR10+
Operációs rendszer
Operációs rendszer Tizen
Felület nyelve Cseh, Szlovák, Német, magyar
Évjárat
Évjárat 2026
Alkalmazás
Magyar alkalmazás AntikTV
Kompatibilitás hangasszisztenssel Bixby
Televízió funkciói
Multimédiás funkciók PIP (Kép a képben)
SMART funkciók HbbTV, Hangvezérlés, Galéria
Játék jellemzői Gamer mód, AMD FreeSync Premium Pro
Csatlakozás
Wifi szabványok WiFi 6e
Audio-video csatlakozók HDMI s eARC
HDMI-csatlakozók száma összesen 4 ×
HDMI 2.1 csatlakozók száma 4 ×
Adat- és rendszercsatlakozók USB, CI+
USB-k száma összesen 2 ×
Tápellátás AC 220-240V
Tunerek
Tuner DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Méretek és tömeg
TV szélessége 222,98 cm
TV magassága 127,34 cm
TV mélysége 5,74 cm
TV tömege 60,3 kg
Magasság talp nélkül 127,34 cm
Mélység talp nélkül 5,74 cm
Talapzat szélessége/lábak közötti távolság 172,29 cm
Csomagolás szélessége 239,9 cm
Csomagolás magassága 144,4 cm
Csomagolás mélysége 23 cm
Csomagolás tömege 83,1 kg
VESA felfüggesztés 600×400
Szín
Szín Fekete
Audió
Hangszóró teljesítmény 40 W
Audió formátumok DTS Digital Surround, Dolby Atmos
További audió tulajdonságok Mozgáskövető hang, Automata hangerő szabályozás
Csomag tartalma
Távirányítót tartalmaz Intelligens napelemes töltéssel
Csomag tartalma Levehető állvány
Energia specifikációk
Fogyasztás készenléti üzemmódban 0,5 W
Maximális fogyasztás 475 W
Kód:  WR173f
Jótállás: 36 hónap
Linkek: Gyártó honlapja:
Információ a gyártóról
Mutass többet
Összefüggő kategóriák
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 100" Samsung MRE100R85H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 100" Samsung MRE100R85H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 100" Samsung MRE100R85H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 100" Samsung MRE100R85H