Zyxel USGFLEX100HP Entry bundle

252 390 Ft

Zyxel USGFLEX100HP Entry bundle

A Zyxel USGFLEX100HP Entry bundle tűzfal átfogó biztonságot nyújt a vállalati hálózatok számára, és védi az adatokat a külső fenyegetésektől. Ez az asztali hardveres tűzfal 4 000 Mbps tűzfal-áteresztőképességet kínál, és akár 300 000 egyidejű kapcsolatot is képes kezelni. A mesterséges intelligenciával ellátott többrétegű védelem aktívan észleli és blokkolja a kiberfenyegetéseket, beleértve az ismeretlen támadásokat is, valós időben. Az eszköz akár 50 felhasználót is támogat, és megbízható működést biztosít vállalati környezetben, 0 °C és 40 °C közötti üzemi hőmérsékleten.

Zyxel USGFLEX100HP Entry bundle tűzfal

A Zyxel USGFLEX100HP Entry bundle tűzfal legfőbb jellemzői

  • A tűzfal áteresztőképessége eléri az akár 4 000 Mbps sebességet
  • Az eszköz akár 50 egyidejű IPsec VPN-alagút létrehozását is támogatja
  • A beépített PoE+ port akár 30 W tápellátást is biztosít
  • Csendes működést biztosít az irodában
  • A konfiguráció lehetővé teszi a hálózat akár 16 VLAN-ra történő felosztását
Zyxel USGFLEX100HP Entry bundle tűzfal

Nagy tűzfal-teljesítmény és rugalmas portkonfiguráció

Az eszköz modern többmagos hardvert használ FastPath gyorsítással, amely jelentősen növeli a hálózati forgalom feldolgozásának hatékonyságát. A modern uOS operációs rendszer felgyorsítja a teljes rendszer válaszidejét, és leegyszerűsíti a biztonsági szabályok konfigurálását a rendszergazdák számára. Ez az eszköz összesen 8 db 1 Gbit sebességű portot kínál a belső LAN vagy a külső WAN-kapcsolat rugalmas beállításához. A felszereltség része továbbá 1 db 802.3at szabványú PoE+ port 30 W összteljesítménnyel a csatlakoztatott hálózati elemek közvetlen tápellátásához. További perifériák csatlakoztatásához egy nagy sebességű USB 3.0 portot is kínál.

Zyxel USGFLEX100HP Entry bundle tűzfal

Biztonságos fiókirodai kapcsolat és központosított felhőalapú kezelés

A Nebula Auto VPN technológia támogatása megkönnyíti az egyes vállalati fiókirodák összekapcsolását anélkül, hogy bonyolult kézi beállításra lenne szükség. Az eszköz akár 50 egyidejű IPsec VPN-alagút létrehozását támogatja, és egyidejűleg akár 25 SSL VPN felhasználót is csatlakoztat. A biztonságos titkosított adatátvitel védi az érzékeny vállalati információkat a nyilvános interneten történő továbbítás során. A Nebula platform teljes áttekintést nyújt a hálózat állapotáról, a csatlakoztatott kliensekről és a használt alkalmazásokról egyetlen központi felületről. A Smart Sync funkció automatikusan szinkronizálja a biztonsági házirendeket és a hálózati beállításokat a felhő és a helyi felület között. A SecuReporter eszköz részletes hálózati viselkedéselemzést kínál, és segít az anomáliák korai felismerésében.

A Nebula platform teljes áttekintést nyújt a hálózat állapotáról, a csatlakoztatott kliensekről és a használt alkalmazásokról egyetlen központi felületről. A Smart Sync funkció automatikusan szinkronizálja a biztonsági házirendeket és a hálózati beállításokat a felhő és a helyi felület között. A SecuReporter eszköz részletes hálózati viselkedéselemzést kínál, és segít az anomáliák korai felismerésében.

Fejlett hálózati funkciók és beépített vezeték nélküli vezérlő

Az eszköz támogatja a hálózat akár 16 VLAN-ra történő felosztását az egyes részlegek vagy vendégfelhasználók hatékony elszigetelése érdekében. A QoS szolgáltatásminőség-szabályozás segít a kritikus vállalati alkalmazások priorizálásában, és stabil sávszélességet biztosít a hangszolgáltatások számára. A hálózati forgalmat az IGMP és DHCP snooping funkciók optimalizálják, amelyek megakadályozzák a nemkívánatos csomagok terjedését. A beépített WiFi-vezérlő lehetővé teszi a csatlakoztatott Zyxel hozzáférési pontok közvetlen kezelését és konfigurálását egyetlen helyről. A rendszergazda így könnyedén implementálhat egységes biztonsági profilokat az infrastruktúra vezetékes és vezeték nélküli részéhez egyaránt.

A csomag tartalma:
Zyxel USGFLEX100HP Entry bundle tűzfal, hálózati adapter
A tűzfal áteresztőképessége:
4 000 Mbps
Maximális tűzfalkapcsolatok száma:
300 000 ×
Maximális SSL/VPN kapcsolatok száma:
25 kapcsolat
1 Gbit sebességű LAN-portok száma:
8 ×
PoE portok száma:
1 ×
Összteljesítmény:
30 W
Maximális VLAN szám:
16 ×
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0):
1 ×

Paraméterek

Típus

Típus Firewall
Kivitel Desktop
Használat Céges

Szabványok és protokollok

Támogatott protokollok NAT, DHCP, IPv4
VPN támogatás IPsec, IKEv2
Egyéb szabványok és protokollok TCP/IP, HTTP, DNS

Adminisztráció és biztonság

Adminisztráció és biztonság HTTPS (SSL) ellenőrzés, Port Security, Firewall
Hozzáférési védelem Local Management Control

Funkciók

Funkciók DHCP Server, DHCP Client, WAN
Haladó hálózati funkciók QoS (Quality of Service), VLAN, VPN
Snooping IGMP, DHCP

Portok

RJ-45 8 ×
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) 1×
LAN/WAN (választható) 8 ×

LAN portok száma

A 100 Mbit sebességű LAN portok száma 8
Az 1 Gbit sebességű LAN portok száma 8

Sebesség

Tűzfal áteresztőképesség 4 000 Mb/s
A tűzfal-kapcsolatok maximális száma 300 000 ×
VPN átviteli sebesség 904 Mb/s
WAN átviteli sebesség 1 000 Mb/s
HUB/Switch átviteli sebessége 1 000 Mb/s

PoE tulajdonságai

PoE szabvány 802.3at (PoE+)
Teljesítmény 30 W
PoE portok száma 1 ×

Tulajdonságok

Tápellátás Hálózati
VLAN-ok maximális száma 16 ×
SSL/VPN kapcsolatok maximális száma 25
Max. egyidejű IPsec VPN alagutak száma 50

Méret

Szélesség 189 mm
Magasság 99 mm
Mélység 278 mm

Tömeg

Tömeg 1 550 g

Szín

Szín Szürke

Anyag

Ház anyaga Fém

Üzemi hőmérséklet

Minimális üzemi hőmérséklet 0 °C
Maximális üzemi hőmérséklet 40 °C

Csomagolás tartalma

Csomagolás tartalma Tápegység

Aljzat típusa

Aljzat kompatibilitás (ország) Csehország, Szlovákia, Németország, Ausztria, Lengyelország, Románia
Kód:  Zyxel25018
Jótállás: 60 hónap
Linkek: Gyártó honlapja:
Információ a gyártóról

Zyxel Networks, o.z., Štětkova 1638/18, 140 00 Praha 4 Nusle, [email protected]

Mutass többet

Összefüggő kategóriák

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Zyxel USGFLEX100HP Entry bundle
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Zyxel USGFLEX100HP Entry bundle
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Zyxel USGFLEX100HP Entry bundle
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Zyxel USGFLEX100HP Entry bundle