Olyan helyen működik, ahol az O2 és a T-Mobile nagyon pocsék beltéri adatjelet ad (ami Prágán és néhány nagyobb városon kívül nagyjából mindenhol van), nem egyenesen jobb, mint a mobilon, de jobb helyre lehet tenni a modemet, ahol működik, mert nem bírom sokáig a plafonról lógva, nem vagyok démon vagy pók.
Az egyik antenna úgy tűnik, hogy tényleg elkapja a 4g-t, így vehetsz egy jobbat, vagy egy külsőt, a másik antenna a wifi terjedésére lesz, de csak tippelek. Ha egy klasszikus wifi antennát teszel oda, akkor a jel nem fog, mert hiába ugyanaz a csatlakozó, a frekvenciák eltérőek és a klasszikus wifi antenna nem bírja a 800-900 MHz-es sávokat, de ha az LTE-t magasabb sávokon fogod, akkor valószínűleg egy normál wifi antenna is működhetne.
Ha tehát erősíteni akarod, vegyél egy valódi LTE antennát, ne egy wifi antennát! Nem támogatja 5g egyáltalán nem számít, mert senki sem használja a teljes potenciálját 5g még, és ez inkább csak egy átverés, hogy hirdetések, 5g sebesség sehol, ahol teszteltem, hogy magasabb volt, mint 4g, sokszor éppen ellenkezőleg, mivel a magasabb frekvenciák, amelyek nehezebb áthatolni az akadályokon.