Érdekelnek a különböző vélemények, hozzászólások a(z) Sony Noise Cancelling WF-1000XM5 - fekete témával kapcsolatban? Nálunk 438 felhasználó egyelőre 5 csillagból 4,4-t adott. Ezen az oldalon alább olvashatsz is más vásárlók tapasztalatairól a(z) Sony Noise Cancelling WF-1000XM5 - fekete termékkel kapcsolatban. Örülni fogunk, ha a(z) Sony Noise Cancelling WF-1000XM5 - fekete megvásárlása után te is írsz értékelést.
Értékelve: 2023. 07. 27., változat: Sony Noise Cancelling WF-1000XM5 - fekete
Hitelesített vásárlás
Nagyon vártam már ennek a fejhallgatónak a megjelenését. Rajongok az előző XM4-ért, és ezek az XM5-ök még jobbak. Nem érzek semmi alapvetően újdonságot, csak egy már amúgy is kiváló headsetet javítottunk. Nagyon szeretem őket, ma egész nap hallgattam őket, és értékelnem kell az alkalmazás új funkcióját - "Find Your Equalizer". Nem tetszik a fényes felület, de másrészt, ennek és a fejhallgató új kialakításának köszönhetően, gondolom, sokkal könnyebb lesz a fejhallgató tisztítása.
Valamivel jobb ANC
Fejhallgató súlya
Kisebb méret, mint az XM4
Jobb fülhallgató
Kisebb házak
"Keresse meg az equalizerét" az alkalmazásban
Fényes felület
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Lukáš, Šlapanice
Értékelve: 2026. 05. 29., változat: Sony Noise Cancelling WF-1000XM5 - ezüst
Hitelesített vásárlás - árösszehasonlítóból származó értékelés
hangzás kiváló
egyértelmű alkalmazás
remek akkumulátor-üzemidő
nem esnek ki a fülből
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Jan, Praha
Értékelve: 2026. 02. 01., változat: Sony Noise Cancelling WF-1000XM5 - ezüst
Hitelesített vásárlás
Jó a hangja
Senki sem panaszkodik, amikor hívják
A dugók méretét még nem finomhangolták.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Vásárló, Budapest
Értékelve: 2025. 12. 30., változat: Sony Noise Cancelling WF-1000XM5 - ezüst
Hitelesített vásárlás
Sony WF-XB700 ról szerettem volna újítani, mert 5. éve használom es még újszerű, esőben is futok benne! Azt gondoltom több, mint kétszer annyi pénzért jobb lesz a 1000X series. Hatalmas csalódás! Visszaküldöm és használom tovább az XB700-at. Az zajszűrő nélkül is jobban szűri a zajt és mellette igazi baszsus. Van egy WH-CH720N is azon kiváló a zajszűrés!
Borzasztó!!!
kényelmetlen
kiesik a fülemből, igazításra zenét vált
fél hangerő után torzít és nem lesz hangosabb (Iphone 16 pro)
tokból nehéz kivenni, kicsi a tok!
nincsenek kiemelkedő hangok, rossz zajszűrés
sportra nem ajánlott, kiesik a fülb ől
0 ×Jelentés
Martin, Opočno
Értékelve: 2025. 12. 17., változat: Sony Noise Cancelling WF-1000XM5 - ezüst
Hitelesített vásárlás
A hang rendben van
Jól illeszkedik
Az ár? Na alza dy supr.
Valószínűleg 6 darabot fogok venni, amikor kijönnek.
Semmi
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Jan, Praha 8 - Bohnice
Értékelve: 2025. 11. 11., változat: Sony Noise Cancelling WF-1000XM5 - ezüst
Hitelesített vásárlás
Kiváló valódi vezeték nélküli fejhallgató gyakorlatilag minden szempontból, bár megértem az itteni negatív véleményeket. Az egész dolog azon áll és bukik, hogy hogyan illeszkedik a fülébe (ami néhány másodpercig tart, amíg a hab felmelegszik és megpuhul, és a méret, amely minden fülhöz más és más), a környezettől való elszigetelés gyakran hihetetlen. Nagyon elfogadható szintű zenével (~65 dB) gyakran egyáltalán nem hallani semmit, kivéve egy szirénát vagy egy sikoltozó gyereket, amelyek még mindig jelentősen tompák. A hanggal kapcsolatban nincs panaszom, tiszta és tetszés szerint állítható az alkalmazásban. Hamar megszoktam a vezérlést, beleértve a négy- és többklikkes vezérlést is, és a hibaarány meglepően alacsony. Az egyetlen kritikám tehát a doboz akkumulátorának élettartama, amely kezdettől fogva 1,25-ször tölti fel teljesen a fejhallgatót, nem pedig 2x, ahogyan kellene.
ANC
Hang
Kialakítás
Fejhallgató élettartama
Egy kicsit rosszabb doboz tartósság
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Tomáš, Blansko
Értékelve: 2025. 10. 30., változat: Sony Noise Cancelling WF-1000XM5 - ezüst
Hitelesített vásárlás
Megvettem a Sony WF-1000XM5-öt, amint elérhetővé vált a Cseh Köztársaságban. A kezdeti probléma az eredeti fülhallgatókkal volt - nem illeszkedtek, és a fejhallgató egyáltalán nem maradt a fülemben. Többszöri próbálkozás után találtam csere fülhallgatót, amely legalább egy kicsit tömít és tart. A fejhallgató alkalmazás nagy csalódás számomra. Gyakran megváltoztatja a felületet, és zavarosnak tűnik. Minden egyes frissítéssel új funkciókat adnak hozzá, de a stabilitás hajlamos romlani. A legutóbbi frissítés után a fejhallgató gyakran nem csatlakozik megfelelően, így egyes beállítások, például a lejátszás automatikus leállítása beszéd közben, nem aktiválhatók állandó gyári visszaállítás és újrapárosítás nélkül. Ezt nagy hátránynak tartom, mivel ezek a beállítások csak az alkalmazáson keresztül módosíthatók. A fejhallgató gyakran kiesik a fülemből, ami különösen bosszantó mozgás közben. Ráadásul az alkalmazás nyomon követi, hogy mit hallgatsz, és adatokat gyűjt rólad, amit elfogadhatatlannak tartok. Több mint 2600 órányi használat után nem venném újra - a pozitív tulajdonságok nem ellensúlyozzák ezeket az alapvető hibákat.
2600 órás használat után még mindig jól működnek.
Még ennyi idő után is úgy néznek ki, mintha újak lennének.
Az eredeti fülhallgatók nem illeszkednek, és a fejhallgató nem marad a fülben
Az alkalmazás zsúfolt, és gyakran változtatja a felületet és a funkciókat.
A fejhallgató gyakran kiesik a fülből, különösen mozgás közben.
Az alkalmazás nyomon követi a felhasználókat és adatokat gyűjt, ami elfogadhatatlan.
Egyes beállítások csak az alkalmazáson keresztül módosíthatók
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Vállalat
Értékelve: 2025. 09. 28., változat: Sony Noise Cancelling WF-1000XM5, füstös-rózsaszín
Hitelesített vásárlás
Fejhallgató, amely nagyszerű hangzással és ANC-vel rendelkezik, de minden más nem megfelelő
LDAC
Hangminőség általában
Akkumulátor-üzemidő
Elég jó ANC minőség
Alacsony késleltetésű lejátszási mód
Nagy és nehéz
Rosszul ül a fülben
Nincs alkalmazás windows (vagy linux) számára, így amikor pl. Véletlenül bekapcsolom az ANC-t, így LE módban le kell választanom a fejhallgatót a PC-ről, csatlakoztatnom kell a telefonhoz, ki kell kapcsolnom az ANC-t, majd újra csatlakoztatnom kell a PC-hez.
Abszolút tragikus dugók a gyártótól. Habszivacsból készült, és egy furcsa négyzet alakú véggel, amely nem tartja biztonságosan a fülben, és három hét után eltört.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Anonim felhasználó
Értékelve: 2025. 07. 25., változat: Sony Noise Cancelling WF-1000XM5 - ezüst
Hitelesített vásárlás
egyik fülhallgató-adapter sem illeszkedik jól a fülhöz, még a legkisebbek sem.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Vásárló, Budapest
Értékelve: 2025. 05. 08., változat: Sony Noise Cancelling WF-1000XM5 - ezüst
Hitelesített vásárlás
110 ezer forintot fizettem ezért a termékért, ami miatt jelenleg is az agyvérzés kerülget. Ugyanis 6 hónap után csak úgy tönkrement. Jelenleg 23 napja van úgy szervizben, hogy azt sem tudom, mit lehet egyáltalán javítani egy ennyire apró, miniatűr készüléken. Szerintem semmit. Az ilyesmit cserélni szokták. Ami történt 6 hónap rendeltetésszerű használat után: A fülhallgató soha többé nem csatlakozott hozzá a gyári alkalmazáshoz. Pedig azzal lehet MINDENT beállítani! Anélkül az egész nem ér semmit, mert a gyári hangzása borzalmas. Sem zajszűrést, sem EQ-t nem tudok állítani rajta a gyári app nélkül, azzal viszont nem kommunikál többé. Próbáltam a telefont újraindítani, a fülhallgatót visszaállítani gyári állapotba, sőt még a telefonomat is leformáztam! Aztán pedig kipróbáltam további két telefonnal és egy tablettel is. Egyikkel sem működött. És nemcsak a gyári appal nem kommunikál, hanem olyan hibája is lett, hogy telefonhíváskor állandóan csak az egyik fele szólt: vagy csak a bal, vagy csak a jobb. Állandóan ki-be kellett rakosgatni a tokjába és újrakapcsolódni ahhoz, hogy megszólaljon sztereóban. Tehát nemcsak a gyári appal vannak gondjai. Az egész tönkrement úgy, ahogy van. Jelenleg is a szervizre várok, hogy végre lépjenek valamit, de őszintén szólva jobban örülnék, ha nem javítgatnák, hanem inkább a pénzemet adnák vissza. Ami ennyire sokba került, és ennyire tönkremegy fél év alatt, abból én nem kérek. Ez a termék nálam leírta magát.
Jól szólt, amíg működött.
6 hónap után használhatatlanná vált, pedig víz nem érte, nem ejtettem le, sosem tartottam lemerült állapotban, ami az akkujának árthatott volna. Tehát rendeltetésszerűen, óvatosan használtam. Mégis tönkrement nagyon hamar.
0 ×Jelentés
Próbáld ki a sütijeinket
Mi, az Alza.hu Kft., azonosítószám: 27082440, sütiket és egyéb adatokat használunk a weboldal működésének biztosítása érdekében, valamint az Ön hozzájárulásával többek között a hirdetések és weboldalaink tartalmának személyre szabására. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.