Érdekelnek a különböző vélemények, hozzászólások a(z) Philips OneBlade QP2520/30 témával kapcsolatban? Nálunk 729 felhasználó egyelőre 5 csillagból 4,8-t adott. Ezen az oldalon alább olvashatsz is más vásárlók tapasztalatairól a(z) Philips OneBlade QP2520/30 termékkel kapcsolatban. Örülni fogunk, ha a(z) Philips OneBlade QP2520/30 megvásárlása után te is írsz értékelést.
Nem használok elektromos hajvágógépet, mert általában elvágja a formámat (amin nem tudom, hogy az új technológiák változtattak-e), de a OneBlade nem húz és nem karcol. Minden tökéletesen simán megy. Számomra a vessző kiváló. A borotválkozás minősége nedves állapotban jobb, de száraz állapotban is jó. Igaz, hogy nem egyenlő a borotvával, de nedves borotválkozáskor nagyon közel van a borotvához (legalábbis nekem) A hónaljban is használt és gond nélkül. Az akadályok hasonlóak ahhoz, amit a legtöbben írtak, pl. lásd akadályok
Nincs utazótáska. Legalább egy táska jól jönne. A bárdnak van fedele, de hasznos lenne, ha a gépet valahová a szetterekkel és a töltővel együtt el lehetne helyezni. Nem rendelkezik alacsony töltöttségi szint jelzőfénnyel (2520-as modell). Az egyetlen töltésszámláló közvetlenül a töltőn található. Nem látom hátránynak, de töltés közben nem lehet használni. Tény, hogy ha szárazon borotválkozol, akkor tényleg működik. de ez valószínűleg minden olyan gépnél így van, amelyiknek nincs szívóereje.
nincsenek töltésjelzők (legalábbis én nem vettem észre őket)
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Próbáld ki a sütijeinket
Mi, az Alza.hu Kft., azonosítószám: 27082440, sütiket és egyéb adatokat használunk a weboldal működésének biztosítása érdekében, valamint az Ön hozzájárulásával többek között a hirdetések és weboldalaink tartalmának személyre szabására. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.