Egy Redmi 9 telefont váltott, waze használatra. Kb egy szinten vannak. Ha nem vársz sokat ettöl a Motorolától, nem fogysz csalódni. Sajnos nem fog évekig frissíteseket kapni, még lehet android főverziót sem, de ennek tudatában vettem. Alap dolgokra jó, telefonálni, zenét hallgatni. Az összeszerelési minőség nagyon jó. Van pár töltelék alkalmazás, de törölhetőek. Nem bántam meg a vásárlást, tudtam mire, mit veszek.
Jó áron volt
Elég gyengécske hardveresen.
0 ×Jelentés
Próbáld ki a sütijeinket
Mi, az Alza.hu Kft., azonosítószám: 27082440, sütiket és egyéb adatokat használunk a weboldal működésének biztosítása érdekében, valamint az Ön hozzájárulásával többek között a hirdetések és weboldalaink tartalmának személyre szabására. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.