Érdekelnek a különböző vélemények, hozzászólások a(z) EZVIZ SD7 Smart vezérlőképernyő témával kapcsolatban? Nálunk 4 felhasználó egyelőre 5 csillagból 3,2-t adott. Ezen az oldalon alább olvashatsz is más vásárlók tapasztalatairól a(z) EZVIZ SD7 Smart vezérlőképernyő termékkel kapcsolatban. Örülni fogunk, ha a(z) EZVIZ SD7 Smart vezérlőképernyő megvásárlása után te is írsz értékelést.
Priserne. Nem használ. Ha legalább a kamera mozgást érzékelne, a kijelző világítana és megjelenítené a képet. Nem értem a használatát. Mindig be kell kapcsolnia a kijelzőt, hogy kiválassza a kívánt kamerát, és akkor a maximális képet mutatja. Két perc.
semelyik
nem funkcionális
Sajnos egyszerre két csomagolatlan darabot vásároltam. Egyik sem volt működőképes, mert az utolsó tulajdonos nem jelentkezett ki a fiókból, így nem lehetett használni.
így láttam valaki más kameráit. a képernyő beállításai szörnyűek voltak. végül vettem egy táblagépet 2000 telepítette az alkalmazást, és ez sokkal jobb és olcsóbb.
Mi, az Alza.hu Kft., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.