Érdekelnek a különböző vélemények, hozzászólások a(z) Bery Jones Marhahús, Jerky Teriyaki, 100g témával kapcsolatban? Nálunk 46 felhasználó egyelőre 5 csillagból 3,8-t adott. Ezen az oldalon alább olvashatsz is más vásárlók tapasztalatairól a(z) Bery Jones Marhahús, Jerky Teriyaki, 100g termékkel kapcsolatban. Örülni fogunk, ha a(z) Bery Jones Marhahús, Jerky Teriyaki, 100g megvásárlása után te is írsz értékelést.
Az ára viszonylag barátságos, de az ár-teljesítmény arány nem nekem való. Ha valaki szereti az ízét, valószínűleg ez egy jó mls, de nem ajánlom azoknak, akik magas fehérjetartalmú snackként akarják használni.
Puha
Kisebb darabok, így könnyebb adagolni
Alacsonyabb fehérjetartalom más márkákhoz képest
Érzés és íz valóban nagyon olajos / zsíros
Sok darabot zsírral borítottak
A teriyaki íz egyáltalán nem hasonlított a teriyaki ízére = a családban senkinek sem ízlett.
A Jerky, mint az összes Bery Jones, nagyon finom és puha a többihez képest, és nem olyan, mint a talp. Javaslom, hogy próbálja ki
Ára
Íz és textúra
100 g nagyszerű szárított hús
Ez az íz nekem túl édes, de ez csak az én személyes problémám.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Próbáld ki a sütijeinket
Mi, az Alza.hu Kft., azonosítószám: 27082440, sütiket és egyéb adatokat használunk a weboldal működésének biztosítása érdekében, valamint az Ön hozzájárulásával többek között a hirdetések és weboldalaink tartalmának személyre szabására. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.