Érdekelnek a különböző vélemények, hozzászólások a(z) Audio-Technica M20xBT témával kapcsolatban? Nálunk 77 felhasználó egyelőre 5 csillagból 4,6-t adott. Ezen az oldalon alább olvashatsz is más vásárlók tapasztalatairól a(z) Audio-Technica M20xBT termékkel kapcsolatban. Örülni fogunk, ha a(z) Audio-Technica M20xBT megvásárlása után te is írsz értékelést.
tisztességes akkumulátor-üzemidő, bekapcsolás után láthatom az akkumulátor töltöttségi szintjét ("magas, közepes, alacsony")
három, érintésre jól felismerhető gomb, a megnyomások számának megfelelően hozzárendelt funkciókkal
manuálisan kapcsolható üzemmód minimális hangkésleltetéssel (a beállítás a fejhallgató kikapcsolásakor is megmarad, amíg újra ki nem kapcsolja)
a kagylók nem nyomják a füleket (nekem sem túl nagy, sem túl kicsi nincs), és elég hely van a fülek körül.
a jég egyértelmű jelzése, hogy a fejhallgató be van kapcsolva
a fülhallgatóból való kihúzás ütemének nincs reteszelése, így az elején kicsit zavaró, de már megtaláltam a fogást rajta, hogy hogyan lehet a fejhallgatót feltenni anélkül, hogy valahogy mozogna, nem különösebben zavarja
töltés közben csak a csatlakoztatott kábellel hallgatható meg
Számomra egy nagyon jó vásárlás, összességében a fejhallgató nagyon jó benyomást tett rám, néhány hiba természetesen van, de az átlagos felhasználó számára minden bizonnyal nagyon jól szolgál.
Minőségi hangzás
Hosszú akkumulátor-üzemidő
Kényelmes
Gyors párosítás
Ár/érték arány
Nincs beállítás stb. csak vegye ki a dobozból, és pillanatok alatt csatlakoztassa.
A fejhallgatón lévő LED kissé zavar, ha éjszaka nem kapcsolom be, és elég erősen villog, de semmi olyan, amit ne lehetne könnyen megoldani, pl. újraküldéssel
A konstrukció típusa miatt minden érintés nagyon jól hallhatóan megy, néha bennük olyan furcsán pelyhesedik a fej mozgatásakor, de ez nem olyasmi, ami miatt egyenesen nem akarom őket, és bizony a fejhallgatók felhői is ezt teszik, és hosszú idő után alapvetően nem veszem észre.
Az emberek írták itt, hogy a hangjuk késik, de én egyáltalán nem találkoztam ilyennel, csak nagyon speciális helyzetekben lassabb a bluetooth átvitel, mint pl. az Airpods pro-val, de az átlagfelhasználó számára teljesen megkülönböztethetetlen.
fenomenális akkumulátor (nem merem kitalálni, de több tíz órán át tart a játék)
gyors kapcsolat az Android és a Windows 11 rendszerrel
minőségi kivitelezés
3,5 mm-es jack kábel csatlakoztatásának lehetősége
van egy kis zaj a bluetooth-on keresztül (nem a kábelen keresztül utána)
néha előfordul, hogy csatlakoztatáskor a hang késik (kb. fél másodperc), de ez csak akkor fordul elő, ha a fejhallgatót hosszú ideig csatlakoztatjuk egy eszközhöz, ha ki- és bekapcsoljuk, a késés eltűnik (sajnos az alacsony késleltetési mód funkció nem befolyásolja ezt).
ha szereted az erős basszust, ez a fejhallgató nem neked való. legalábbis az én véleményem szerint. Nagy hangerőn azonban a basszus hangsúlyosabb és kifejezőbb. az én összehasonlításom: JBL live 500BT - ezek túlbasszusítottak, kényelmetlenek számomra
Lamax highcomfort ANC - gyönyörűen élő, kiegyensúlyozott, jól elkészített. De nehéz, kényelmetlen, izzadó fülű és leesik a fejéről. Az ANC kissé zúg és tompítja a basszust. hiányzik a környezeti üzemmód, egyébként az ANC árához képest jól csillapítja a környezetet.
nagyszerű és tiszta hangzás (nem vagyok szakértő, de összehasonlítottam 3 másikkal az árkategóriában), nem olyan élénk basszus kisebb hangerőn, de minden gyönyörűen tiszta.
kényelmes és jól záródó
nem olyan izzadt fülek, mint vártam, így egy másik plusz
a fémhíd állítható, hogy a nyomás bárki számára megfelelő legyen
jól tartja a fejet, ha jól be van állítva (teszteltük mosás és könnyű testmozgás közben)
gyors többszörös párosítás
elég jó mikrofon (minden irányú) beltéri hívásokhoz, kicsit ónos a hangja, de jól hallható.
a híd és a fejhallgató "illesztése" - van egy tartomány, hogy jobban illeszkedjen a fül fölé, de az illesztés műanyag, és attól tartok, hogy nem lesz tartós.
2 alkalommal, amikor bluetooth-on keresztül csatlakoztam a számítógépemhez, a hang nem működött. Azt kell mondanom, hogy csak elraktam őket, és éjszakára otthagytam őket anélkül, hogy kihúztam vagy kikapcsoltam volna őket, és amikor újra csatlakoztattam őket, pezsegni vagy recsegni kezdtek. De a ki- és bekapcsolás megoldotta a problémát. szétkapcsolás és párosítás nem volt szükséges. tehát ez inkább a felhasználó vagy a PC lustaságának problémája. mobilon és TV-n, rendben.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Próbáld ki a sütijeinket
Mi, az Alza.hu Kft., azonosítószám: 27082440, sütiket és egyéb adatokat használunk a weboldal működésének biztosítása érdekében, valamint az Ön hozzájárulásával többek között a hirdetések és weboldalaink tartalmának személyre szabására. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.