Mindhárom pohár megrepedt egy nap után, miután a zsebemben hordtam. Törékeny, mint a porcelán. A borítóval együtt viselve a telefon még egyszer sem esett le. További mínusz a teljesen felesleges fekete keret, amely a kijelző minden oldalán 1-2 mm-t vesz el.
a kézikönyv csak az útmutató matricákkal való ragasztásra adott utasításokat, az applikátorral való ragasztásra nem! Nem is találtam sehol, így az első két poharat nem tudtam beragasztani: (
tapadási segédeszközök
jó üvegminőség
nincs használati utasítás az applikátorhoz, csak magához a referenciához
Az applikátor nem alkalmazta pontosan az üveget a telefonomra, és amikor felhelyeztem, később eltolta a fedelet, és ki kellett dobnom. Ugyanez a probléma a második alkalmazásnál is megismétlődött. Végül kézzel kellett ragasztanom az üveget. iPhone 17.
Használtam már jobb márkától ezt a megoldást. Első fólia teljessen rosszul ragadt fel. A második ragasztója nem tartott. A harmadikat már kézzel tettem fel. Soha többé! Pedig az Alza saját márkái eddig mindig beváltak.
a ragasztás minden probléma nélkül sikeres volt, eddig minden rendben van.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Próbáld ki a sütijeinket
Mi, az Alza.hu Kft., azonosítószám: 27082440, sütiket és egyéb adatokat használunk a weboldal működésének biztosítása érdekében, valamint az Ön hozzájárulásával többek között a hirdetések és weboldalaink tartalmának személyre szabására. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.