Érdekelnek a különböző vélemények, hozzászólások a(z) 27" Philips 27M2N3501PA/00 témával kapcsolatban? Nálunk 69 felhasználó egyelőre 5 csillagból 4,5-t adott. Ezen az oldalon alább olvashatsz is más vásárlók tapasztalatairól a(z) 27" Philips 27M2N3501PA/00 termékkel kapcsolatban. Örülni fogunk, ha a(z) 27" Philips 27M2N3501PA/00 megvásárlása után te is írsz értékelést.
Hitelesített vásárlás - árösszehasonlítóból származó értékelés
Újdonság 2025 szeptemberében! nem régi ásás. ár vs. teljesítmény. 4000 az alza-ra. szép design, állítható magasság, vékony karok, kép krasny, fényerő elég még egy napos napon is az ablak mellett. beállítása közvetlenül a kijelzőn, de a hátul, a jobb szélén lévő joystickkal is elvégezhető. a lehetőség, hogy mindent az Ön ízlése szerint alakítson ki. Nekem van egy nappal-éjszaka. nagyszerű eredmények a szakértői értékelésekben. ebben az árkategóriában- sebesség- színvisszaadás- színkalibráció-kontraszt nadstardatni.. a mindennapi munkához, de az igényes játékokhoz is. DisplayPort 1.4 frissítési frekvencia akár 260 Hz! és HDMI 2.0 144 Hz. a csomagban talál egy HDMI és egy DisplayPort kábelt is.
HDMI 2.0. de a 144Hz mégis a bomba. de a legtöbb játékos a DisplayPorton keresztül 240 Hz-en csatlakozik, vagy 260 Hz-re túlhajtja.