Vélemények: 24" AOC Q24G2A/BK
Érdekelnek a különböző vélemények, hozzászólások a(z) 24" AOC Q24G2A/BK témával kapcsolatban? Nálunk 136 felhasználó egyelőre 5 csillagból 4,7-t adott. Ezen az oldalon alább olvashatsz is más vásárlók tapasztalatairól a(z) 24" AOC Q24G2A/BK termékkel kapcsolatban. Örülni fogunk, ha a(z) 24" AOC Q24G2A/BK megvásárlása után te is írsz értékelést.
24" AOC Q24G2A/BK - Monitor
24" AOC Q24G2A/BK
Megszűnt
Bohumil, Lošticeflag
Értékelve: 2024. 08. 25., változat: 24" AOC Q24G2A/BK
Hitelesített vásárlás - árösszehasonlítóból származó értékelés
Repro
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Anonim felhasználóflag
Értékelve: 2024. 08. 21., változat: 24" AOC Q24G2A/BK
Hitelesített vásárlás
eddig minden szempontból tökéletes
0 ×Jelentés
Daniel, Pardubice 12flag
Értékelve: 2024. 08. 14., változat: 24" AOC Q24G2A/BK
Hitelesített vásárlás
Elégedettség
Automatikus fordítás
Vásárló, Zagyvarékasflag
Értékelve: 2024. 08. 12., változat: 24" AOC Q24G2A/BK
Tűéles kép.
A monitor saját szoftverével is vezérelhetőek a beállítások.
Ár-érték arányban kiváló választás lehet.
1ms válaszidő.
165Hz-es képfrissítés.
Vásárló, Dunakesziflag
Értékelve: 2024. 08. 04., változat: 24" AOC Q24G2A/BK
Brutál éles a kép
Kis asztalon is elfér
Tomáš, Valašské Meziříčí 1flag
Értékelve: 2024. 07. 03., változat: 24" AOC Q24G2A/BK
Tökéletes kép
A kép simasága
Támogatja az AMD freesync-et
Nagy fényerő
Ideális méret
123 PPI
A piros alsó keretek nem zavarják a figyelmet, de inkább ne legyenek ott: )
Anonim felhasználóflag
Értékelve: 2024. 06. 17., változat: 24" AOC Q24G2A/BK
Végre valami kisebb 1440p monitor, mint a 27 hüvelykes, 75hz-nél magasabb frissítési frekvenciával. Amikor a telefonok felbontása több mint 1440p még 120hz nem értem, miért nem voltak kisebb monitorok nagyobb felbontású előtt, mint én volt egy 24inch monitor 1080p, majd fogta a kezében iphone co ma 1440p felbontás azonnal ment, hogy a szörnyű különbség az iphone teljesen éles szöveg és a pc rozpixelovaný.
165 Hz 1440p 24 hüvelyken
4 nap múlva egy halott pixel a képernyő közepén irreális
Vásárló, Praha 6flag
Értékelve: 2024. 04. 05., változat: 24" AOC Q24G2A/BK
A 24 hüvelykes QHD monitor jobb PPI-t jelent (konkrétan 122)
Tökéletesen működik PS5 és Xbox Series
gyors válaszidő
gyönyörű színek
csak egy HDMI port
Vásárlóflag
Értékelve: 2024. 03. 19., változat: 24" AOC Q24G2A/BK
Árösszehasonlítóból származó értékelés
Régóta kerestem egy 24" 1440p, ips, 144hz(165) monitort. Ár érték arányban szerintem megérte.
24", ips, 1440p, 165hz
Jaromír, Havířovflag
Értékelve: 2024. 03. 03., változat: 24" AOC Q24G2A/BK
A minősítések eleve szörnyen félrevezetőek, mert mindannyiunknak más-más igényei vannak és más a PC összetétele. Ami a kivitelezést illeti, az árkategóriájában valóban jó minőségű. Nagyon pozitívan értékelem a szerszám nélküli összeszerelést, nagyon gyorsan megy, és minden megtapad. A felfelé és lefelé görgetés képessége kiváló. Hacsak nincs erősebb grafikus kártyája, felejtse el a QHD-t. Van egy AMD RX 6700 XT 12GB, egy RYZEN 5600 processzorral és 32GB memóriával, és ez annyira a határon volt. Játékokban a kártya 98%-os teljesítményen, 185W-on, FullHD-ban 67%-os teljesítményen, 132W-on futott. A kép csalódást okozott számomra a beállítások minden lehetséges módosításával nem értem el a kijelző minőségét, mint az eredeti monitoron FullHD-ban, és a színbeállítások tragédiája. Ezért mentem át az MSi versenyzőhöz, és a különbség szembetűnő volt. De ahogy az elején írtam, ez tényleg mindannyiunkon múlik, néhányan izgatottak lehetnek.