32" UD 32DW5210
Show alternatives
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Screen size and resolution
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1920 × 1080 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Operating system
Operating system Without SMART support
Model year
Model year 2022
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Hotel Mode
Connectivity
Total number of HDMI ports 2 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 42.5 cm
Depth without stand 7.5 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 10 W
Audio formats Dolby Digital Plus (E-AC-3)
Package contents
Control in package Classic
Code:  UDtel001a
Manufacturer information
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" UD 32DW5210
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" UD 32DW5210
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" UD 32DW5210
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" UD 32DW5210