Seasonic SS-400L2U
Alternatívák megjelenítése
Kiegészítők a termékhez
Nincs megfelelő alternatíva?
Válassz teljes kínálatunkból
Paraméterek
Teljesítmény és formátum
Teljesítmény 400 W
Formátum ATX
Felszerelés
Funkciók és tulajdonságok Levehető kábelek, Aktív PFC, Termikus sebesség szabályozó
Hatékonyság
Tanúsítvány 80 PLUS Gold
Hatékonyság 87 %
Csatlakozók
Konnektorok ATX 24pin
PCI express 6-pin csatlakozók száma 1db
SATA 15-pin csatlakozók száma 4db
Molex FDD 4-pin csatlakozók száma 5db
Molex FDD 4-pin csatlakozók száma 1db
Hűtőrendszer
Ventilátor mérete 40 mm
Méret
Szélesség 245 mm (24,5 cm)
Magasság 70 mm (7 cm)
Mélység 100 mm (10 cm)