Pioneer TS-A2000LB
Specifications
Speaker type
Speaker type Subwoofer
Connection
Connection type RCA - Cinch
Characteristics
Maximum power (Peak) 700 W
Frequency from 25 Hz
Frequency up to 1,400 Hz
Sensitivity 84 dB/mW
Impedance 2 Ohm
Dimensions
Speaker diameter 200 mm