Oldal frissítése

November 1-jén budapesti bemutatótermünk zárva tart, de az interneten ezeken a napokon is kényelmesen lehet vásárolni.

OPTIX SC-SC Optikai patch cord 09/125 7m G.657A

3 690 Ft
2 910 Ft áfa nélkül
Ha ennyit vásárolsz: 1 db 3 690 Ft/db
Ha ennyit vásárolsz: 2 db 3 320 Ft/db
Ha ennyit vásárolsz: 3 db 3 030 Ft/db
Ha ennyit vásárolsz: 4 vagy több db 2 770 Ft/db

OPTIX SC-SC Optikai patch cord 09/125 7m G.657A

SC (male) konnektorokkal rendelkezik. A(z) Optix csatlakozó kábel teljes hossza 7 m.

A(z) OPTIX SC-SC Optikai patch cord 09/125 7m G.657A adatkábel legfontosabb tulajdonságai

  • A csatlakozó maximális sebessége: Full-duplex
  • A(z) Optix adatkábel SC (male) csatlakozókat kapott
  • Csatlakozó kábel típusú csatlakozó
  • A kábel teljes hossza: 7 m
  • Átgondolt egyenes kábelvég

Paraméterek

Használat

Típus Csatlakozó kábel

Alap csatlakozók

Csatlakozók típusa és száma

Apa csatlakozó első típusa SC
Első male csatlakozó normája Full-duplex
1. male csatlakozók száma 2 ×

Szabványok

Tulajdonságok

Tulajdonságok Kétoldalas végződés
Szín Kék, Sárga

Kábel szerkezete

Kábel hosszúsága 7 m
Csatlakozó végződése Egyenes
Kód:  OPTIXa22
Jótállás: 24 hónap
Termékszám:  1024

Az Ön adatainak védelme fontos számunkra

Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és az Ön beleegyezésével weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadja a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési hálózatokon.

További információ
Értem Részletes beállítások
P-DC1-WEB00