Oldal frissítése

November 1-jén budapesti bemutatótermünk zárva tart, de az interneten ezeken a napokon is kényelmesen lehet vásárolni.

OPTIX LC-SC optikai patch kábel 09/125 2m G657A simplex

1 590 Ft
1 250 Ft áfa nélkül
Ha ennyit vásárolsz: 1 db 1 590 Ft/db
Ha ennyit vásárolsz: 2 db 1 430 Ft/db
Ha ennyit vásárolsz: 3 vagy több db 1 300 Ft/db

OPTIX LC-SC optikai patch kábel 09/125 2m G657A simplex

LC (male) és SC (female) csatlakozókkal szerelték fel. A(z) Optix csatlakozó kábel teljes hossza 2 m.

A(z) OPTIX LC-SC optikai patch kábel 09/125 2m G657A simplex adatkábel főbb sajátosságai

  • Az interfész adatátviteli sebessége: Simplex
  • A(z) Optix adatkábel LC (male) és SC (female) konnektorokat kapott
  • Csatlakozó kábel típusú csatlakozó
  • A kábel hossza: 2 m
  • Átgondolt egyenes kábelvég

Paraméterek

Használat

Típus Csatlakozó kábel

Alap csatlakozók

Csatlakozók típusa és száma

Apa csatlakozó első típusa LC
Első male csatlakozó normája Simplex
1. male csatlakozók száma 1 ×
Anya csatlakozó első típusa SC
Első female csatlakozó normája Simplex
1. female csatlakozók száma 1 ×

Szabványok

Tulajdonságok

Szín Sárga

Kábel szerkezete

Kábel hosszúsága 2 m
Csatlakozó végződése Egyenes
Kód:  OPTIXa57
Jótállás: 24 hónap
Termékszám:  1051S

Az Ön adatainak védelme fontos számunkra

Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és az Ön beleegyezésével weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadja a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési hálózatokon.

További információ
Értem Részletes beállítások
P-DC1-WEB10