Oldal frissítése

November 1-jén budapesti bemutatótermünk zárva tart, de az interneten ezeken a napokon is kényelmesen lehet vásárolni.

OPTIX LC-SC Optikai patch cord 09/125 5m G.657A

3 590 Ft
2 830 Ft áfa nélkül
Ha ennyit vásárolsz: 1 db 3 590 Ft/db
Ha ennyit vásárolsz: 2 db 3 230 Ft/db
Ha ennyit vásárolsz: 3 db 2 940 Ft/db
Ha ennyit vásárolsz: 4 vagy több db 2 690 Ft/db

OPTIX LC-SC Optikai patch cord 09/125 5m G.657A

LC, SC (male) csatlakozókkal látták el. A(z) Optix csatlakozó kábel hossza 5 m.

A(z) OPTIX LC-SC Optikai patch cord 09/125 5m G.657A adatkábel lényegesebb sajátosságai

  • A csatlakozó adattovábbítási sebessége: Full-duplex
  • A(z) Optix adatkábel LC, SC (male) konnektorokkal rendelkezik
  • Csatlakozó kábel típus
  • A vezeték hossza: 5 m
  • Praktikus egyenes kábelvég

Paraméterek

Használat

Típus Csatlakozó kábel

Alap csatlakozók

Csatlakozók típusa és száma

Apa csatlakozó első típusa LC
Első male csatlakozó normája Full-duplex
1. male csatlakozók száma 1 ×
Apa csatlakozó második típusa SC
Második male csatlakozó normája Full-duplex
2. male csatlakozók száma 1 ×

Szabványok

Tulajdonságok

Szín Kék, Sárga

Kábel szerkezete

Kábel hosszúsága 5 m
Csatlakozó végződése Egyenes
Kód:  OPTIXa13
Jótállás: 24 hónap
Termékszám:  1053

Az Ön adatainak védelme fontos számunkra

Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és az Ön beleegyezésével weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadja a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési hálózatokon.

További információ
Értem Részletes beállítások
P-DC1-WEB25