Oldal frissítése

November 1-jén budapesti bemutatótermünk zárva tart, de az interneten ezeken a napokon is kényelmesen lehet vásárolni.

OPTIX LC-LC optikai patch kábel 09/125 3m G657A simplex

1 890 Ft
1 490 Ft áfa nélkül
Ha ennyit vásárolsz: 1 db 1 890 Ft/db
Ha ennyit vásárolsz: 2 db 1 700 Ft/db
Ha ennyit vásárolsz: 3 db 1 550 Ft/db
Ha ennyit vásárolsz: 4 vagy több db 1 420 Ft/db

OPTIX LC-LC optikai patch kábel 09/125 3m G657A simplex

LC (male) csatlakozókkal szerelték fel. A(z) Optix csatlakozó kábel teljes hossza 3 m.

A(z) OPTIX LC-LC optikai patch kábel 09/125 3m G657A simplex adatkábel legfontosabb sajátosságai

  • A csatlakozó maximális sebessége: Simplex
  • A(z) Optix adatkábel LC (male) csatlakozókat kapott
  • Csatlakozó kábel típus
  • A kábel hossza: 3 m
  • Előnyös egyenes kialakítás

Paraméterek

Használat

Típus Csatlakozó kábel

Alap csatlakozók

Csatlakozók típusa és száma

Apa csatlakozó első típusa LC
Első male csatlakozó normája Simplex
1. male csatlakozók száma 2 ×

Szabványok

Tulajdonságok

Tulajdonságok Kétoldalas végződés
Szín Sárga

Kábel szerkezete

Kábel hosszúsága 3 m
Csatlakozó végződése Egyenes
Kód:  OPTIXa53
Jótállás: 24 hónap
Termékszám:  10321

Az Ön adatainak védelme fontos számunkra

Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és az Ön beleegyezésével weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadja a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési hálózatokon.

További információ
Értem Részletes beállítások
P-DC1-WEB20