MEXX
A népszerű MEXX márka termékeit már a megrendelést követő napon ki tudjuk szállítani. Rendeld házhoz a termékeket az Alza alkalmazásán keresztül vagy vedd igénybe sűrű AlzaBox hálózatunkat. Olvasd el, miért vásárolj az Alza.hu webáruházban.
Folytatás
Az összes ennyiből: 33
MEXX Woman EdT 60 ml
5 190 Ft
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Eau de Toilette - női, elsődleges illat citrusos, illatösszetevők ámbra, bergamott, cédrus, citrusfélék, jázmin, rózsa, ribizli és szantálfa, űrtartalma 60 ml - 8 650 Ft/100 ml
MEXX Woman EdP 40 ml
5 990 Ft
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Eau de Parfum - női, elsődleges illat citrusos, másodlagos illat fás, űrtartalma 40 ml - 14 980 Ft/100 ml
MEXX Mexx Woman EdP 20 ml
3 790 Ft
Raktáron > 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Eau de Parfum - női, elsődleges illat citrusos, űrtartalma 20 ml - 18 950 Ft/100 ml
MEXX Woman EdT 40 ml
4 490 Ft
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Eau de Toilette - női, elsődleges illat citrusos, illatösszetevők ámbra, bergamott, cédrus, feketeribizli, jázmin, rózsa és szantálfa, űrtartalma 40 ml - 11 230 Ft/100 ml
MEXX Whenever Wherever For Him EdT 50 ml
4 790 Ft
Raktáron 2 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Eau de Toilette - férfi, elsődleges illat fás, űrtartalma 50 ml - 9 580 Ft/100 ml
MEXX Simply For Him EdT 50ml
Szuper ár
3 590 Ft
Raktáron 4 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Eau de Toilette - férfi, elsődleges illat fás, másodlagos illat gyümölcsös, űrtartalma 50 ml - 7 180 Ft/100 ml
MEXX Black Man Dezodor 75 ml
Szuper ár
4 090 Ft
Raktáron 1 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Dezodor - férfi, spray kivitel, normál bőrre ajánlott, fás illattal, frissítő, alkoholmentes, 75 ml-es kiszerelésben - 5 450 Ft/100 ml
MEXX Summer Edition Woman EdT 20 ml
Szuper ár
5 290 Ft
Raktáron 2 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Eau de Toilette - női, elsődleges illat gyümölcsös, másodlagos illat virágos, illatösszetevők málna és rózsa, űrtartalma 20 ml - 26 450 Ft/100 ml
MEXX Black Woman EdP 30 ml
Szuper ár
5 390 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Parfum - női, elsődleges illat virágos, másodlagos illat keleti, illatösszetevők ámbra, feketeribizli, frézia, gyümölcs, szantálfa és vanília, űrtartalma 30 ml -...
MEXX Black For Him EdT 50 ml
4 790 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Toilette - férfi, elsődleges illat fás, másodlagos illat citrusos, illatösszetevők cédrus, űrtartalma 50 ml - 9 580 Ft/100 ml
MEXX Black Woman EdT 30 ml
4 790 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Toilette - női, elsődleges illat virágos, másodlagos illat keleti, illatösszetevők ámbra, feketeribizli, frézia, gyümölcs, szantálfa és vanília, űrtartalma 30 ml -...
MEXX Ice Touch For Her EdT 30 ml
6 990 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Toilette - női, elsődleges illat virágos, másodlagos illat gyümölcsös, űrtartalma 30 ml - 23 300 Ft/100 ml
MEXX Ice Touch Man EdT 50 ml
5 690 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Toilette - férfi, elsődleges illat fás, másodlagos illat vizes, illatösszetevők cédrus, jázmin, musk (pézsma) és rózsa, űrtartalma 50 ml - 11 380 Ft/100 ml
MEXX Fresh Man EdT 30 ml
Szuper ár
3 690 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Toilette - férfi, elsődleges illat fás, másodlagos illat vizes, illatösszetevők ámbra és szerecsendió, űrtartalma 30 ml - 12 300 Ft/100 ml
MEXX Forever Classic Never Boring for Her EdT 30 ml
4 390 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Toilette - női, elsődleges illat aromás, másodlagos illat gyümölcsös, űrtartalma 30 ml - 14 630 Ft/100 ml
MEXX Summer Bliss Man EdT 50 ml
5 790 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Toilette - férfi, elsődleges illat fás, űrtartalma 50 ml - 11 580 Ft/100 ml
MEXX Ice Touch Man EdT 30 ml
3 990 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Toilette - férfi, elsődleges illat fás, illatösszetevők ámbra, bergamott, cédrus, jázmin és szantálfa, űrtartalma 30 ml - 13 300 Ft/100 ml
MEXX Woman EdT 20 ml
3 590 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Toilette - női, elsődleges illat citrusos, illatösszetevők ámbra, bergamott, cédrus, citrusfélék, jázmin, rózsa, ribizli és szantálfa, űrtartalma 20 ml - 17 950 Ft/100 ml
MEXX Whenever Wherever For Him EdT 30 ml
3 990 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Toilette - férfi, elsődleges illat fás, űrtartalma 30 ml - 13 300 Ft/100 ml
MEXX Inspired Warmth Women EdP 50 ml
6 060 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Parfum - női, elsődleges illat keleti, másodlagos illat virágos, űrtartalma 50 ml - 12 120 Ft/100 ml
MEXX Simply For Her EdT 40 ml
6 590 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Toilette - női, elsődleges illat virágos, másodlagos illat gyümölcsös, űrtartalma 40 ml - 16 480 Ft/100 ml
MEXX Inspired Warmth Women EdP 30 ml
5 790 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Parfum - női, elsődleges illat keleti, másodlagos illat gyümölcsös, illatösszetevők cédrus, citrusfélék, jázmin, musk (pézsma), gyümölcs és vanília, űrtartalma 30 ml -...
MEXX Inspired Warmth Men EdP 50 ml
5 390 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Parfum - férfi, elsődleges illat fás, másodlagos illat fűszeres, űrtartalma 50 ml - 10 780 Ft/100 ml
MEXX Mexx Black For Him EdT 50 ml
Szuper ár
5 790 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Eau de Toilette - férfi, elsődleges illat fás, illatösszetevők ámbra, cédrus, bors és szantálfa, űrtartalma 50 ml - 11 580 Ft/100 ml