Oldal frissítése

November 1-jén budapesti bemutatótermünk zárva tart, de az interneten ezeken a napokon is kényelmesen lehet vásárolni.

Kábelek és konnektorok Optix

Kábelek és konnektorok Optix megrendelésedet akár a rendelés napján ki tudjuk szállítani. Budapesti áruházunkban 5 percen belül személyesen át tudunk adni bármit, számos raktáron lévő termékünk közül. Válaszd ki a terméket biztonságosan otthonról, és szállíttasd házhoz, vedd át érintésmentesen az Alzaboxból vagy az üzletünkben, ahol szigorúan betartjuk az összes higiéniai szabályt.

Folytatás
Paraméterek módosítása
39 tétel
OPTIX LC-SC Optikai patch cord 09/125 3m G.657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 2 540 Ft
OPTIX LC-SC Optikai patch cord 09/125 3m G.657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 3 m, male csatlakozó: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX SC/APC-LC optický patch cord 09/125 3m G657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 2 290 Ft
OPTIX SC/APC-LC optický patch cord 09/125 3m G657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 3 m, male csatlakozó: 1× SC (Full-duplex), 1× LC (Full-duplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX LC-LC Optikai patch cord  09/125 15m G.657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 3 970 Ft
OPTIX LC-LC Optikai patch cord 09/125 15m G.657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 15 m, male csatlakozó: 2× LC (Full-duplex), kétoldalas végződés, egyenes kábelvégződés
OPTIX LC-LC optikai patch kábel 09/125 5m G657A simplex - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 1 570 Ft
OPTIX LC-LC optikai patch kábel 09/125 5m G657A simplex
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 5 m, male csatlakozó: 2× LC (Simplex), kétoldalas végződés, egyenes kábelvégződés
OPTIX SC-SC Optikai patch cord 09/125 0,5m G.657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 1 870 Ft
OPTIX SC-SC Optikai patch cord 09/125 0,5m G.657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 0,5 m, male csatlakozó: 2× SC (Full-duplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX SC/APC-LC optikai patch cord 09/125 10 m G657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 3 680 Ft
OPTIX SC/APC-LC optikai patch cord 09/125 10 m G657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 10 m, male csatlakozó: 1× SC (Full-duplex), 1× LC (Full-duplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX SC-SC Optikai patch cord 09/125 5m G.657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 2 690 Ft
OPTIX SC-SC Optikai patch cord 09/125 5m G.657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 5 m, male csatlakozó: 2× SC (Full-duplex), kétoldalas végződés, egyenes kábelvégződés
OPTIX LC-LC optikai patch kábel 09/125 1m G657A simplex - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 1 190 Ft
OPTIX LC-LC optikai patch kábel 09/125 1m G657A simplex
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 1 m, male csatlakozó: 2× LC (Simplex), kétoldalas végződés, egyenes kábelvégződés
OPTIX SC/APC-LC Optikai patch cord 09/125 0,5m G657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 2 020 Ft
OPTIX SC/APC-LC Optikai patch cord 09/125 0,5m G657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 0,5 m, male csatlakozó: 1× SC (Full-duplex), 1× LC (Full-duplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX LC-SC optikai patch kábel 09/125 1m G657A simplex - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 1 220 Ft
OPTIX LC-SC optikai patch kábel 09/125 1m G657A simplex
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 1 m, male csatlakozó: 1× LC (Simplex), female csatlakozó: 1× SC (Simplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX LC-SC optikai patch kábel 09/125 3m G657A simplex - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 1 470 Ft
OPTIX LC-SC optikai patch kábel 09/125 3m G657A simplex
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 3 m, male csatlakozó: 1× LC (Simplex), female csatlakozó: 1× SC (Simplex), optikai, egyenes kábelvégződés
OPTIX SC/APC-SC/APC optikai patch cord 09/125 0,25 m G657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 1 550 Ft
OPTIX SC/APC-SC/APC optikai patch cord 09/125 0,25 m G657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 0,25 m, male csatlakozó: 1× SC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), kétoldalas végződés, egyenes kábelvégződés
OPTIX SC/APC-SC optikai patch cord 09/125 7 m G657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 2 540 Ft
OPTIX SC/APC-SC optikai patch cord 09/125 7 m G657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 7 m, male csatlakozó: 1× SC (Full-duplex), female csatlakozó: 1× SC (Full-duplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX LC-SC Optikai patch cord 09/125 0,5m G.657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 2 020 Ft
OPTIX LC-SC Optikai patch cord 09/125 0,5m G.657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 0,5 m, male csatlakozó: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX LC-LC Optikai patch cord 09/125 0,5m G.657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 2 090 Ft
OPTIX LC-LC Optikai patch cord 09/125 0,5m G.657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 0,5 m, male csatlakozó: 2× LC (Full-duplex), kétoldalas végződés, egyenes kábelvégződés
OPTIX LC-SC Optikai patch cord 09/125 10m G.657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 3 590 Ft
OPTIX LC-SC Optikai patch cord 09/125 10m G.657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 10 m, male csatlakozó: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX LC-SC Optikai patch cord 09/125 5m G.657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 2 690 Ft
OPTIX LC-SC Optikai patch cord 09/125 5m G.657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 5 m, male csatlakozó: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX LC-SC optikai patch kábel 09/125 2m G657A simplex - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 1 300 Ft
OPTIX LC-SC optikai patch kábel 09/125 2m G657A simplex
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 2 m, male csatlakozó: 1× LC (Simplex), female csatlakozó: 1× SC (Simplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX LC-LC optikai patch kábel 09/125 0,5m G657A simplex - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 1 220 Ft
OPTIX LC-LC optikai patch kábel 09/125 0,5m G657A simplex
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 5 m, male csatlakozó: 1× LC (Simplex), female csatlakozó: 1× LC (Simplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX SC/APC-SC/APC optikai patch cord 09/125 10 m G657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 2 940 Ft
OPTIX SC/APC-SC/APC optikai patch cord 09/125 10 m G657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 10 m, male csatlakozó: 1× SC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), female csatlakozó: 1× SC (Full-duplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX SC/APC-SC/APC optikai patch cord 09/125 3 m G657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 2 210 Ft
OPTIX SC/APC-SC/APC optikai patch cord 09/125 3 m G657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 3 m, male csatlakozó: 1× SC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX SC/APC-SC/APC optikai patch cord 09/125 2 m G657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 1 960 Ft
OPTIX SC/APC-SC/APC optikai patch cord 09/125 2 m G657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 2 m, male csatlakozó: 1× SC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), egyenes kábelvégződés
OPTIX SC/APC-SC/APC optikai patch cord 09/125 0,5 m G657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 1 710 Ft
OPTIX SC/APC-SC/APC optikai patch cord 09/125 0,5 m G657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 0,5 m, male csatlakozó: 1× SC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), kétoldalas végződés, egyenes kábelvégződés
OPTIX SC/APC-SC optikai patch cord 09/125 2 m G657A - Adatkábel
Ár több darab vásárlása esetén 2 020 Ft
OPTIX SC/APC-SC optikai patch cord 09/125 2 m G657A
Kérés esetén megrendeljük
Adatkábel - összekötő, hossz: 2 m, male csatlakozó: 1× SC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), kétoldalas végződés, egyenes kábelvégződés

Az Ön adatainak védelme fontos számunkra

Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és az Ön beleegyezésével weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadja a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési hálózatokon.

További információ
Értem Részletes beállítások
P-DC1-WEB10