Judge Czech RV. MARINA.40
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Keyless lock, Two-point protection
Resistant against Corrosion
Body material Steel
Dimensions
Saddle diameter 6.3 mm
Saddle width 22 mm
Saddle height 22 mm
Body width 40 mm
Body depth 15 mm
Body height 63 mm