Ghia NOTGHIA-158
Kiegészítők a termékhez
Paraméterek
Kijelző
Kijelző mérete 14 "
Processzor
Processzor típusa Intel Celeron
Processzormagok száma 2 ×
Processzor frekvencia 1,58 GHz (1 580 MHz)