Oldal frissítése

Kérdések és válaszok: Tefal Versalio 7v1 FR491870

Ezen az oldalon találod a(z) Tefal Versalio 7v1 FR491870 témával kapcsolatban feltett leggyakoribb kérdéseket (amelyre GYIK-ként is szokás hivatkozni). Ha fontolgatod egy Tefal Versalio 7v1 FR491870 vásárlását, elolvashatod az alábbi hozzászólásokat vagy felteheted saját kérdéseidet is a(z) Tefal Versalio 7v1 FR491870 fórumon. A kérdésekre képzett szakembereink válaszolnak.
Tefal Versalio 7v1 FR491870 - Fritőz
Tefal Versalio 7v1 FR491870
Megszűnt
Kiegészítők Tanácsok és útmutatók 10 Vélemények 132
Ha most vásárolok egy Tefal Versalio7v1Fr 491870 olajsütőt, akkor érvényesül-e a most induló Tefal készülékekre meghirdetett 20% kedvezmény?
Honnan lehet beszerezni magyar nyelvű használati utasítást? Az én füzetemben nincs szöveses magyarázat, csak ikonok és jelek. Nekem el kellene magyarázni szövegesen, hogy hogyan használjam.
Üdvözletem! A kérdésem : Van-e magyar leírású használati utasítás?Miért nincs receptfüzet hozzá? Köszönettel!
Azt írja olajkapacitás 2l. 1l olajjal is lehet sütni?
En vettem de erdeklodnek, hogy lehet-e benne rizst fozni es kerni recept fuzetet. Mert nem tudunk igy masra hasznalni...
A kedvezményes kóddal vásárlás GSEB20HU még érvényes?
Érdeklődnék, hogy a Tefal Versalio FR495070 9in1 olajsütő 22.220 Ft-os áron használt vagy új készülék-e?
Érdeklődni szeretnék, hogy az olajsütő 18690Ft-os áron új vagy használt?
T.Cím Érdeklődnék hogy a Tefal olajsütő 18.690 ft-s áron használt vagy sérült vagy hiányos?
szivesen fogadnam ha magyar étel receptet

Az Ön adatainak védelme fontos számunkra

Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.

További információ
Értem Részletes beállítások Elutasít mindent
P-DC1-WEB20